Офіційний сайт Катеринопільської районної державної адміністрації і районної ради

drv

mrog

Вівторок, 08 травня 2018, 14:36

Шановні жителі Катеринопільського району!

1

Дорогі ветерани!

Шановні Катеринопільчани !

9 травня 1945 року назавжди увійшло в історію людства як день перемоги над нацизмом – над небаченим раніше злом, яке вдалося зупинити лише завдяки нечуваному героїзму та ціною колосальних жертв українського та інших народів антигітлерівської коаліції. За прикладом всієї Європейської родини, відзначаємо 8 травня - День пам’яті та примирення,  пам’яті жертв Другої cвітової війни.

Низько вклоняємось в пошані та вдячності перед мільйонами героїв, які віддали свої життя та здоров’я заради Перемоги. Вони передали своїм нащадкам величезний дар – мир, за встановлення якого наразі ми всі несемо особливу відповідальність.

У світлий і радісний день Перемоги хочемо від усього серця подякувати ветеранам Другої світової війни, які, пройшовши крізь горнило війни, продовжили життєвий шлях працюючи в різних галузях народного господарства, відбудовуючи мирне життя.

Український народ – народ-переможець! Спільно з іншими народами ми звільнили Європу та світ від нацизму у 1945-му. Нехай героїзм ветеранів тієї війни надихає нас на подальші звершення задля встановлення миру та злагоди в Україні.

Зі Святом Перемоги Вас, дорогі наші ветерани!

З 73-ю річницею перемоги над нацизмом у Європі, шановні земляки!

Голова районної державної адмінстрації  ииииииииииииииииииииии Голова районної ради
Ольга Ніколенко Віталій Верета
Голова районної організації ветеранів          Микола Поліщук

Змінено Вівторок, 08 травня 2018, 15:00

Додати коментар

Захисний код
Оновити