Офіційний сайт Катеринопільської районної державної адміністрації і районної ради

drv

mrog

Понеділок, 16 квітня 2018, 14:06

Про проведення в районі двомісячника благоустрою населених пунктів району

скачанные файлы Традиційно навесні з метою покращення благоустрою населених пунктів, поліпшення стану довкілля та озеленення нашого краю у районі проводиться двомісячник по благоустрою. Цього року він стартував з 10 квітня відповідно до розпорядження голови райдержадміністрації  від 04.04.2018 № 67 ″Про проведення в районі двомісячника благоустрою населених пунктів району″. Також, розпорядженням визначено провести в населених пунктах району 21 квітня - День довкілля  відповідно до Указу Президента України від 06.08.1998 № 855/98.

До участі у двомісячнику та Дня довкілля запрошуються структурні підрозділи райдержадміністрації, органи місцевого самоврядування, підприємства, установи, організації, правоохоронні органи, учнівська  молодь, безробітні.

Виконкомам сільських та селищних рад рекомендовано розробити та затвердити плани-заходів з проведення двомісячника благоустрою населених пунктів, провести роботу з благоустрою в’їздів  та вулиць населених пунктів, упорядкувати  території, ліквідувати стихійні  сміттєзвалища,  висадити дерева, кущі, квіти. За участі органів місцевого самоврядування активно залучати жителів сіл та селищ району.

Катеринопільському районному центру зайнятості спільно з виконкомами сільських та селищних рад розглянути питання щодо виділення в межах чинного законодавства коштів для проведення двомісячника з бюджетів усіх рівнів, фонду зайнятості населення (передбачених для фінансування громадських робіт) та залучення коштів з інших джерел.

Шановні жителі району!

Просимо взяти активну участь у санітарному прибиранні вулиць, скверів та парків, прибудинкових територій, під’їздів будинків, долучитися до створення нових зелених насаджень. Тільки разом ми зможемо зробити наш край кращим!

Змінено П'ятниця, 20 квітня 2018, 12:10

Додати коментар

Захисний код
Оновити