Офіційний сайт Катеринопільської районної державної адміністрації і районної ради

drv

mrog

Вівторок, 06 березня 2018, 10:39

Відбулась координаційна нарада

IMG_306906.03.2018  перший заступник голови районної державної адміністрації Володимир Коваленко провів координаційну нараду щодо вирішення актуальних питань соціально – економічного розвитку району.  У роботі наради взяли участь голова районної ради Віталій Верета, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади.

Під час наради  розглянуто ряд  актуальних  питань, зокрема про забезпеченість енергоносіями до завершення опалювального сезону в закладах  соціальної сфери,  укладання громадянами району контрактів на військову службу в Збройні Сили України в 1 кварталі 2018 року, про стан справ агропромисловій галузі, погашення заборгованості з виплати заробітної плати працівникам Катеринопільського району електричних мереж, філії Єрківського спецкар’єру, філії Катеринопільського  райавтодору, проведення профілактичних заходів щодо недопущення виникнення надзвичайних ситуацій в районі, роботи Катеринопільського центру первинної медико – санітарної допомоги (зміцнення матеріально-технічної  бази  медичних  закладів  району, інформатизації населення), ситуацію з захворюваністю на грип та ГРВІ в районі та інші.

- До 1 травня подати декларації повинні не тільки посадовці, але й інші категорії населення, зокрема одноосібники, які самостійно обробляють свої власні земельні наділи – повідомила начальник Катеринопільського відділення Звенигородської ОДПІ Вікторія Стоколос – На даний час податкові декларації подали близько 20 осіб, тому будемо звертатись до голів сільських рад про співпрацю задля своєчасного декларування.

Стосовно укладання громадянами району контрактів на військову службу в Збройні Сили України, то в лютому місяці зараховано 50% від плану. – поінформував районний військовий комісар – майор Дмитро Дріжчаний Крім того, додав, що з 1 квітня призов на строкову військову службу.IMG_3068

Також, про хід опалювального сезону в навчальних закладах  та стосовно навчального процесу, доповіла начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Ірина Міненко.

Олена Пироженко -  головний лікар  Катеринопільського центру первинної медико – санітарної допомоги  повідомила, що центр отримав ліцензію на діяльність центру. Проте, головними проблемами досі залишаються на сьогодні зміцнення матеріально-технічної  бази  медичних  закладів  району, інформатизація населення.

Головний лікар Катеринопільської ЦРЛ Людмила Борецька доповіла про ситуацію з захворюваністю на грип та ГРВІ в районі та вжиті заходи щодо попередження його виникнення, зазначивши, що ситуація знаходиться під контролем, епідеміологічний поріг не перевищено - всього протягом лютого захворіло на ГРВІ 169 осіб – госпіталізовано 38 осіб, випадки захворюваності на грип відсутні. Крім того, повідомила, що в Катеринопільській районній лікарні проводиться безкоштовно вакцинація проти дифтерії для дорослих.

За підсумками наради керівникам служб району дані відповідні доручення.

Змінено Середа, 07 березня 2018, 11:53

Додати коментар

Захисний код
Оновити