Офіційний сайт Катеринопільської районної державної адміністрації і районної ради

drv

mrog

Вівторок, 09 січня 2018, 16:20

Координаційна нарада

IMG_3008 09.01.2018  голова районної державної адміністрації Ольга Ніколенко провела координаційну нараду щодо вирішення актуальних питань соціально – економічного розвитку району.  У роботі наради взяли участь голова районної ради Віталій Верета, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади. На нараді розглянуто ряд важливих питань, зокрема, щодо забезпечення безпеки громадян та безперебійне функціонування об’єктів життєзабезпечення району під час Новорічних та Різдвяних свят,  підсумки виконання планових надходжень до районного, місцевих бюджетів  та єдиного соціального внеску за 2017 рік; щодо призначення житлових субсидій жителям району на оплату комунальних послуг опалювального сезону 2017/2018 років; про хід проведення опалювального сезону в закладах соціальної сфери, підсумки розрахунків сільгоспвиробників за оренду земельних часток (паїв) за 2017 рік, щодо роботи Катеринопільського центру первинної медико – санітарної допомоги, про стан розрахунків за використані енергоносії станом на 01.01.2018 та забезпеченість енергоносіями до завершення опалювального сезону 2017/2018 рр., підсумки роботи міжвідомчої комісій райдержадміністрації з питань протидії корупції, детінізації виплати зарплати за минулий  рік та інші.

Голова державної адміністрації розпочала нараду з короткого підведення підсумків роботи райдержадміністрації, її структурних підрозділів, органів виконавчої влади та місцевого самоврядування району за 2017 рік,  виконання надходжень до районного, місцевих бюджетів за рік. Під час проведення наради Ольга Ніколенко звернула особливу увагу керівників служб району на стан обслуговування  доріг загального користування  в районі, роботи районних служб під час погіршення погодних умов, соціальний супровід демобілізованих військовослужбовців –учасників АТО, соціальний супровід сімей, які опинились в складних життєвих обставинах  та інших вразливих верств населення.

Керівники підрозділів звітувалися про виконані роботи у грудні 2016 року та плани роботи на січень 2017 року. Начальник фінансового управління райдержадміністрації зазначила, що планові  надходження до районного бюджету за 2017 рік виконано,також виконано всі місцеві бюджети. Ірина Бистрова- в.о. начальника Звенигородської ОДПІ додала, що всі податки та збори за 2017 рік виконано на 139%, надходження  єдиного соціального внеску виконано на 152%.

Заступник голови райдержадміністрації Ольга Шарига підвела підсумки роботи міжвідомчої комісій райдержадміністрації з питань протидії корупції, детінізації виплати зарплати за минулий рік, зазначивши що протягом року відбулось 23 засідання зазначеної комісії, майже всі виявлені порушення усунуто, протягом року зареєстровано  116 приватних підприємців, про те припинили свою діяльність 102 особи.   Олена Пироженко-  головний лікар  Катеринопільського центру первинної медико – санітарної допомоги  повідомила, що центр свою роботу розпочав з 02.01.2018. Найважливіші  проблеми, які необхідно вирішувати для забезпечення нормальної роботи центру - придбання комп’ютерної техніки, отримання ліцензії на діяльність центру.    Головний лікар Катеринопільської ЦРЛ Людмила Борецька доповіла про ситуацію з захворюваністю на грип та ГРВІ в районі та вжиті заходи щодо попередження його виникнення, зазначивши, що ситуація знаходиться під контролем, епідеміологічний поріг не перевищено - всього протягом грудня захворіло на ОРЗ 53 особи, випадки захворюваності на грип відсутні. Директор ДЮСША Роман Цьоменко доповів про проведення спортивних заходів у районі та план проведення заходів на січень 2018 року. Начальник управління соціального захисту населення Сергій Тищенко доповів, що  призначено житлових субсидій жителям району на оплату комунальних послуг опалювального сезону 2017/2018 років для 8412 сімей, що на 500 більше до минулого періоду, загальний обсяг субсидії складає близько 15 млн.грн.  Начальник Катеринопільського РС Управління ДСНС України у Черкаській області Руслан Слободяник поінформував про надзвичайні події, які стались протягом цього періоду. Керівник філії «Катеринопільський райавтодор» Геннадій  Юдін  поінформував , що проводиться підготовка техніки до роботи  щодо  розчистки доріг від снігу та посипку аварійно-небезпечних ділянок на всіх напрямках у разі погіршення погодних умов.

За підсумками наради керівникам районних служб дані відповідні доручення.

Змінено Вівторок, 09 січня 2018, 16:30

Додати коментар

Захисний код
Оновити