Офіційний сайт Катеринопільської районної державної адміністрації і районної ради

drv

mrog

П'ятниця, 22 грудня 2017, 15:24

Депутати районної ради прийняли районний бюджет та затвердили програму економічного і соціального розвитку на 2018 рік

Голова районної ради Віталій Верета 22 грудня 2017 року провів друге пленарне засідання чергової  15 сесії районної ради. У роботі пленарного засідання взяли участь голова райдержадміністрації Ольга Ніколенко, заступники голови райдержадміністрації, керівники управлінь, відділів райдержадміністрації, установ, організацій, підприємств, політичних партій, громадських організацій,  сільські, селищні голови.

Перш ніж розпочати роботу сесії,  керівники району вручили Почесну грамоту обласної ради депутату районної ради – Миколі Дерикоту.

На початку розгляду питань керівник Звенигородської місцевої прокуратури Дмитро Пархоменко ознайомив присутніх з інформацією про стан діяльності на території Катеринопільського району.

Далі під час роботи сесії депутати більшістю голосів внесли зміни до рішення районної ради від 23.12.2016 № 9-23/VІІ “Про районний бюджет на 2017 рік”, прийняли районний бюджет - 2018  та програму економічного та соціального розвитку району на 2018 рік. Цьому передувала конструктивна робота у депутатських комісіях, де за участю фахівців районної державної адміністрації детально обговорювалось фінансування всіх бюджетних галузей та шляхи вирішення проблемних питань, які можуть виникнути протягом наступного року.

Також депутати внесли зміни до районних програм різних напрямків та продовжили термін їх дії на наступний рік.

Розгляд питань затвердження технічної документації для громадян отримало підтримку депутатів, а от для земельних ділянок, які надані в оренду СТОВ “Зернова компанія “Хорс” знову бажаючих проголосувати «за» не виявилось. Депутати і присутні висловили обурення суттєвим зменшенням розміру орендної плати, бездіяльністю цього сільгосптовариства щодо невирішення питань надання земельних ділянок учасникам АТО та працівникам соціальної сфери.

Решта розглянутих на сесії питань знайшли підтримку депутатів районної ради у схваленні відповідних рішень.

На завершення В.Верета та О.Ніколенко привітали присутніх з наступаючими святами та побажали у Новому році  кожній родині   добра, миру і достатку, а для нашої держави прийдешній рік щоб став роком миру, злагоди та процвітання.

Виконавчий апарат районної ради

Змінено П'ятниця, 22 грудня 2017, 15:52

Додати коментар

Захисний код
Оновити