Офіційний сайт Катеринопільської районної державної адміністрації і районної ради

drv

mrog

Понеділок, 04 грудня 2017, 16:25

УВАГА! Проект ПРООН «Розвиток та комерціалізація біоенергетичних технологій у муніципальному секторі в Україні»

Проект ПРООН «Розвиток та комерціалізація біоенергетичних технологій у муніципальному секторі в Україні» (надалі Проект) спрямований на сприяння сталому використанню сільськогосподарської біомаси та можливості поєднувати існуючі можливості біоенергетичних ресурсів із задоволенням енергетичних потреб виробництва, комунальних закладів та потреб населення, а також отримати пряму загальну вигоду у формі уникнення викидів парникових газів та зменшення обсягів використання вичерпних ресурсів.

З метою запровадження кращих практик використання біоенергетичних технологій Проектом ПРООН заплановано проведення тренінгу , який відбудеться 14.12.2017 року з 14.00 до 17.00 в приміщенні Катеринопільської районної державної адміністрації за адресою, вул. Соборна, 12 смт Катеринопіль.

Запрошуємо до участі сільських, селищних голів громад, керівників освітніх, культурних та медичних закладів, жителів громад та зацікавлених осіб.

Звертаємо увагу на те, що організатори просять нас зареєструвати учасників тренінгу з метою їх ефективної підготовки. Інформацію щодо прийняття учасників від вашої територіальної громади просимо надіслати управлінню агропромислового і економічного розвитку та інфраструктури райдержадміністрації до 17.00 год. 5 грудня 2017 року на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду або з телефонами  2-32-00.

Змінено Понеділок, 04 грудня 2017, 16:36

Додати коментар

Захисний код
Оновити