Офіційний сайт Катеринопільської районної державної адміністрації і районної ради

drv

mrog

Вівторок, 07 листопада 2017, 12:30

Координаційна нарада в райдержадміністрації

IMG_2906 07.11.2017 голова районної державної адміністрації Ольга Ніколенко провела координаційну нараду щодо вирішення актуальних питань соціально – економічного розвитку району. У роботі наради взяли участь голова районної ради Віталій Верета, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади. На нараді розглянуто ряд важливих питань, зокрема, щодо  дотримання температурного режиму в закладах соціальної сфери; про стан справ щодо призначення житлових субсидій на опалювальний сезон 2017/2018 років;  про вжиті заходи щодо початку роботи  центру первинної медико-санітарної роботи; про хід проведення осінньо-польових робіт агроформуваннями району; про ситуацію на ринку праці району; погашення заборгованості із виплати заробітної плати в районі та інші.

Під час проведення наради голова райдержадміністрації першочергово зазначила, що Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій», підготовлений Кабінетом Міністрів України, ввійшов у дію.  Начальник Катеринопільського відділу обслуговування громадян Звенигородського об’єднаного управління Пенсійного фонду  доповіла  щодо впровадження пенсійної реформи в районі та зазначила дуже велика кількість звернень громадян щодо перерахунку пенсій.

Голова райдержадміністрації особливу увагу звернула на безперебійне проведення опалювального сезону 2017/2018 років в закладах освіти та в медичних закладах району та стан справ щодо призначення житлових субсидій на опалювальний сезон, на проведення чергового осіннього призову на строкову військову службу та підписання військовослужбовцями контрактів на військову службу за контрактом, про ситуацію з захворюваністю на ГРВІ в районі.

Керівники підрозділів звітували про стан справ та  плани на наступний період. Зокрема, головний лікар Катеринопільської ЦРЛ Людмила Борецька доповіла про готовність до початку роботи  центру первинної медико-санітарної допомоги, про задовільну епідеміологічну ситуацію в районі. Начальник Катеринопільського районного сектору Управління ДСНС України в Черкаській області Руслан Слободяник поінформував про результати проведення в період з 31 жовтня по  04 листопада 2017 року командно-штабних навчань служб цивільного захисту в області.

За підсумками обговорених питань керівникам районних служб дані відповідні доручення.IMG_2907

Змінено Вівторок, 07 листопада 2017, 12:35

Додати коментар

Захисний код
Оновити