Офіційний сайт Катеринопільської районної державної адміністрації і районної ради

drv

mrog

Вівторок, 10 жовтня 2017, 14:23

Координаційна нарада в райдержадміністрації

конфер 10.10.2017 голова районної державної адміністрації Ольга Ніколенко провела координаційну нараду щодо вирішення актуальних питань соціально – економічного розвитку району. У роботі наради взяли участь керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади. На нараді розглянуто ряд важливих питань, зокрема, щодо забезпечення температурного режиму в закладах соціальної сфери,  про збір пізніх культур урожаю  2017 року; про ситуацію на ринку праці району; погашення заборгованості із виплати заробітної плати в районі;  про ліквідації та профілактичні заходи щодо недопущення виникнення надзвичайних ситуацій в районі та інші.

Під час проведення наради голова райдержадміністрації першочергово зазначила, що на минулому тижні Верховна Рада України ухвалила Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій», підготовлений Кабінетом Міністрів України. Напередодні його вже підписав Президент України. Цим законом передбачено низку новацій. Зокрема, йдеться про перерахунок раніше призначених пенсій; відновлення в повному розмірі виплати пенсії пенсіонерам, що працюють; збереження права на призначення пенсії за віком у 60 років для осіб, які мають повний страховий стаж, тощо. Також мінімальний розмір пенсії за віком із 1 жовтня встановлений у розмірі 1452 грн.

Особливо звернула увагу на дотримання температурного режиму у закладах освіти та дитячих садочках, в медичних закладах, проведення призову на строкову військову службу та підписання військовослужбовцями контрактів на військову службу за контрактом,  погашення заборгованості працівникам філії Катеринопільський райавтодор та спецкар’єру.  Керівники підрозділів звітували про стан справ та  плани на наступний період. Зокрема, начальник управління агропромислового і економічного розвитку та інфраструктури райдержадміністрації Олександр Вовкотруб доповів про збір урожаю сої, соняшника та кукурудзи 2017 року та врожайність пізніх зернових культур. Також зазначив, що відповідно до районної програми підтримки тваринництва виділено 160 тис.грн. з районного бюджету на підтримку проектів учасників конкурсного відбору, які приймали участь у зазначеному конкурсі.  Начальник Катеринопільського відділу Звенигородського об’єднаного управління Пенсійного фонду Оксана Левчук зазначила, що виплату пенсій у жовтні здійснюватимуть за двома відомостями: за основною пенсіонери отримають пенсію у старому розмірі, за додатковою – доплату. Виплату буде завершено до 25 жовтня. Головний лікар Катеринопільської ЦРЛ Людмила Борецька доповіла про дію  у районі урядової програми «Доступні ліки», зазначивши, що на ці цілі збільшено фінансування та перелік ліків, які відпускаються за рецептами.

За підсумками обговорених питань керівникам районних служб дані відповідні доручення.

Змінено Вівторок, 10 жовтня 2017, 15:39

Додати коментар

Захисний код
Оновити