Офіційний сайт Катеринопільської районної державної адміністрації і районної ради

drv

mrog

Вівторок, 08 серпня 2017, 11:44

Село Вікнине - найспортивніше село Катеринопільщини 2017

20170805_084014 5 серпня 2017 року в селищі Катеринопіль на центральному районному стадіоні “Колос” відбулися районні змагання “Найспортивніше село Катеринопільщини”.

Голова районної ради Віталій Верета у своєму виступі привітав учасників спортивного свята, проведення якого у нашому районі вже стало доброю традицією. Побажав учасникам змагань перемог, спортивного завзяття і доброго настрою.

У змаганнях із семи видів спорту взяли участь 12 команд сіл району.20170807_162649

Переможці та призери змагань «Найспортивніше село Катеринопільщини 2017» з видів спорту:

Гирьовий спорт

І місце – Сиротенко Анатолій (с.Лисича Балка)

ІІ місце – Парчинський Юрій (с.Розсохуватка)

ІІІ місце – Іванов Богдан (с.Ярошівка)

Шашки

І місце – Байда Леонід (с.Ярошівка)

ІІ місце – Дашковський Анатолій ( с.Петраківка)

ІІІ місце – Вовк Олександр (с.Вікнине)

Настільний теніс (чоловіки)

І місце – Янталець Олександр (с.Мокра Калигірка)

ІІ місце – Дерикіт Владислав (с.Вікнине)

ІІІ місце – Куценко Олександр ( с.Лисича Балка)

Настільний теніс (жінки)

І місце – Безугла Людмила (с.Лисича Балка)

ІІ місце – Вербівська юлія (с.Мокра Калигірка)

ІІІ місце – Свириденко Ольга ( с.Розсохуватка)

Армспорт (до 70 кг)

І місце – Захаров Микола  ( с.Розсохуватка)

ІІ місце – Задвернюк Петро (с.Вікнине)

ІІІ місце – Коваленко Вадим (с.Петраківка)

Армспорт (до 90 кг)

І місце – Козубовський Олександр (с.Розсохуватка)

ІІ місце -  Джус Сергій (с.Ярошівка)

ІІІ місце – Делас Олександр (с.Новоселиця)

Армспорт (понад 90 кг)

І місце -  Надельнюк Сергій (с.Вікнине)

ІІ місце – Тихий Валентин ( с.Мокра Калигірка)

ІІІ місце – Русин Сергій(с.Ярошівка)

Дартс (серед сільських голів)

І місце – Білоус Микола ( Бродецький сільський голова)

ІІ місце – Москаленко Сергій (Розсохуватський сільський голова)

ІІІ місце – Гаркавий Микола ( Гуляйпільський сільський голова)

Міні-футбол

І місце – команда с.Новоселиця

ІІ місце – команда с.Вікнине

ІІІ місце – команда с.Ярошівка

Перетягування канату

І місце – команда с.Петраківка

ІІ місце – команда с.Лисича Балка

ІІІ місце – команда с.Вікнине

Перемогу в спортивному суперництві здобули найсильніші:

1-ше загальнокомандне місце виборола команда с. Вікнине, 2-ге ­– с. Новоселиця,  3-тє – ­ с. Лисича Балка.

Нагородження переможців і призерів змагань в окремих видах спорту провели голова районної ради Віталій Верета і заступник голови райдержадміністрації Ольга Шарига. Команди-переможниці були нагороджені грамотами, кубками, а також грошовими сертифікатами  обласної організації політичної партії  ВО “Черкащани” відповідно на три, дві та одну тисячу гривень, які вручив секретар цієї організації Олександр Коваленко.20170805_144848

 

 

Виконавчий апарат районної ради

Змінено Вівторок, 08 серпня 2017, 13:23

Додати коментар

Захисний код
Оновити