Офіційний сайт Катеринопільської районної державної адміністрації і районної ради

drv

mrog

Четвер, 31 березня 2016, 09:25

Громадянам, які у 2015 році під час вчинення нотаріальних дій щодо власного майна не сплатили військовий збір, мають подати декларацію та обов’язково сплатити збір до бюджету

s228zv1sj-E Катеринопільське відділенн Звенигородська ОДПІ звертає увагу громадян, які минулого року отримали доходи від продажу рухомого та/або нерухомого майна, по договорах дарування, спадщини, оренди, обміну та при нотаріальному посвідченні такого договору сплатили податок на доходи фізичних осіб, проте не сплатили військовий збір, на необхідність до 1 травня 2016 року скласти декларацію про майновий стан і доходи за 2015 рік, обов’язково нарахувати зобов’язання з військового збору та сплатити вказану суму до бюджету.

Нагадуємо, що однією з відмінностей Деклараційної кампанії – 2016 є визначення фізичними особами в декларації про майновий стан і доходи за 2015 рік податкових зобов’язань з податку на доходи фізичних осіб та військового збору.

Відповідно до ст. 163 Податкового кодексу України оподаткуванню податком на доходи фізичних осіб підлягає загальний річний оподатковуваний дохід, який включає доходи як з джерел їх походження в Україні, так і іноземні доходи.      Відповідно до п.п. 1.2 п. 16 прим. 1 підрозд. 10 розд. XX Податкового кодексу України об'єктом оподаткування військовим збором є доходи, визначені ст. 163 Кодексу. Ставка збору – 1,5 відс. об'єкта оподаткування.

До органів фіскальної служби звертається багато громадян, які минулого року сплатили визначений нотаріусом податок на доходи фізосіб та які вважають через це свій обов’язок виконаним. Але це не так – їм також треба до 1 травня нарахувати і до 1 серпня сплатити військовий збір.

Запрошуємо декларантів до центрів обслуговування платників (ЦОП) Звенигородської ОДПІ, фахівці яких допоможуть скласти декларацію, обрахувати ПДФО та військовий збір та надати детальні роз’яснення з оподаткування.

Додати коментар

Захисний код
Оновити