Офіційний сайт Катеринопільської районної державної адміністрації і районної ради

drv

mrog

Середа, 30 березня 2016, 15:31

Обговорено програму розвитку спорту у районі.

30.03.2016 у райдержадміністрації відбулося засідання круглого столу щодо обговорення та прийняття програми розвитку фізичної культури і спорту у районі. Засідання проводила голова райдержадміністрації Ольга Ніколенко. В роботі круглого столу взяли участь заступник голови райдержадміністрації Ірина Міненко, голова районної ради Віталій Верета,  депутати обласної ради Михайло Морозюк та Олександр Коваленко, директор ТОВ “Катеринопільський елеватор” Артур Футима, начальники управлінь і відділів райдержадміністрації, вчителі фізичного виховання загальноосвітніх шкіл  району, тренери дитячо – юнацької спортивної школи, любителі спорту, представники громадських організацій.

сорт.програма Голова райдержадміністрації Ольга Ніколенко, розпочинаючи засідання, акцентувала увагу присутніх на тому, що влада у співпраці з соціальним партнерством, докладає максимум зусиль для розвитку спорту в районі. Протягом останніх років вдалося зміцнити матеріально – технічну базу спортивних закладів. Тож нині настав час залучення до занять спортом дітей, молоді та дорослих, проведення спортивно – масових заходів, охоплення якомога більшої кількості населення спортивними заняттями. Адже саме спорт, здоровий спосіб життя є основою розвитку молодого покоління, забезпечення активного дозвілля громадян.

- Тому программа розвитку фізичної культури та спорту на 2016 рік є особливо актуальною. Сьогодні за круглим столом зібралися небайдужі люди, які займаються спортом і які готові його підтримати. Разом ми визначимо основні напрямки діяльності та основні завдання, над якими будемо працювати, щоб 2016 – ий став роком початку розвитку спорту на Катеринопільщині.  - наголосила керівник району.

Учасники круглого столу взяли активну участь в обговоренні програми, яку презентувала заступник голови райдержадміністрації  Ірина Міненко. Було внесено низку дієвих пропозицій, зокрема голова районної ради Віталій Верета запропонував проводити Дні спорту в селах. Всі вони будуть враховані при прийнятті програми. Також було обрано склад спортивного комітету, який буде займатися вирішенням питань, пов’язаних з реалізацією програми – організаційних, інформаційних та інших. Загалом програму розвитку культури і спорту на 2016 рік було прийнято за основу.

Окрім цього, на засіданні круглого столу було прийнято меморандум про співпрацю  про підтримку розвитку фізичної культури і спорту в районі між районною владою та ТОВ “Катеринопільський елеватор”. Це підприємство вже стало спонсором щодо відкриття  і облаштування тренажарної зали у районному будинку культури. За фінасового сприяння ТОВ “Катеринопільський елеватор” створено футбольну команду “Наша ряба” у складі місцевих гравців та придбано для них необхідний спортивний інвентар. І вже минулої суботи на центральному стадіоні “Колос” пройшло перше тренування команди. Як повідомив директор ТОВ “Катеринопільський елеватор” Артур Футима, і надалі підриємство буде продовжувати підтримувати футболістів, а також дитячо  - юнацьку спортивну школу та низку спортивних заходів. Такі меморандуми будуть заключатися з усіма благодійниками, хто буде  готовий простягти руку допомоги спортсменам. Депутат обласної ради Володимир Коваленко підтримав программу та вказав на готовність укласти меморандум про підтримку розвитку окремих видів спорту.

Отже, для розвитку спорту на Катеринопільщині закладено надійну основу. Програму прийнято, її готові пітримувати коштами района влада і соціальні партнери – підприємці, які займають активну громадянську позицію.

Змінено Середа, 30 березня 2016, 15:38

Додати коментар

Захисний код
Оновити