Офіційний сайт Катеринопільської районної державної адміністрації і районної ради

drv

mrog

Четвер, 22 жовтня 2015, 10:52

У районі створюються всі умови для проведення чергових виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних голів 25 жовтня 2015 року.

imgpreview Відповідно до постанови ЦВК №11 від 24.01.2012 року в районі створено 31 звичайну виборчу дільницю (великих-3, середніх-10, малих-18). Всі виборчі  дільниці  забезпечені  засобами зв’язку, обладнанням, інвентарем, оргтехнікою, виборчими скриньками.  Вони знаходиться в приміщеннях сільських будинків культури (20),  школах (9), сільська бібліотека (1), приміщення сільської ради (1). Районною державною адміністрацією створено робочу групу, яка буде здійснювати моніторинг проведення чергових виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних голів 25 жовтня 2015 року. Районною державною адміністрацією створено робочу групу, яка буде здійснювати моніторинг проведення чергових виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних голів 25 жовтня 2015 року.

Станом на 22  жовтня  2015 року кількість виборців району, згідно даних Державного реєстру виборців складає  19971. В районній газеті та на офіційному веб – сайті райдержадміністрації   опубліковано Постанову Верховної Ради України «Про призначення чергових виборів депутатів місцевих рад». Окрім цього, на офіційному веб – сайті райдержадміністрації розміщено інформацію про кількість виборців в цілому по району та по кожному населеному пункті. Розроблено та затверджено розпорядження голови райдержадміністрації  від 04.09.2015 №161 про підготовку та проведення чергових виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних голів 25 жовтня 2015 року.

Державним реєстром виборців опрацьовані  відомості від суб’єктів подання та сформовано попередні  списки виборців та передані  всім дільничним комісіям згідно календарного плану 10.10.2015.  За попередніми списками виборців в реєстрі налічується 19807. Опрацьовано сформовано  та передано всім дільничним виборчим комісіям уточнений список виборців 21.10.2015  кількість виборців становить 19971. При виготовленні списків реєстр виборців був забезпечений охороною. На нараді з керівниками силових структур було обговорено питання забезпечено дотримання законності та правопорядку, не допущення випадків порушення виборчого законодавства, обмеження прав і свобод учасників виборчого процесу в районі. Охорона дільничних виборчих комісій буде здійснюватись працівниками відділу внутрішніх справ з залученням членів самооборони та громадських формувань району. На даний час на виборчих дільницях здійснюється охорона працівниками відділу внутрішніх справ.

Створені чергові групи в територіальних відділеннях телекому, цивільного захисту та району електричних мереж щодо вирішення проблемних питань під час проведення чергових виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних голів 25 жовтня 2015 року.