Офіційний сайт Катеринопільської районної державної адміністрації і районної ради

drv

mrog

Вівторок, 20 жовтня 2015, 12:13

Створено всі умови для спортивних занять.

 

У смт. Катеринопіль відбулося урочисте відкриття спортивного залу, який знаходиться у районному будинку культури, після проведеного капітального ремонту. Відтепер тут створено всі умови для занять спортом як юного, так і дорослого покоління катеринопільчан, а також проведення спортивних занять різного рівня.

Такий ремонт залу проведено вперше за багато років його функціонування. Тут замінено вікна, здійснено на сучасному  рівні внутрішні ремонтні роботи. В цьому впевнелися всі учасники заходу, в ході якого голова районної державної адміністрації Ольга Ніколенко перерізала символічну стрічку та вручила юним спортсменам подарунки  - футбольні м`ячі.

- Влада докладає всіх зусиль, щоб забезпечити умови для організації здорового способу життя всіх громадян, а особливо дітей. Тож можливо у цьому залі зростуть і будуть тренуватися майбутні спортсмени - призери загально - українських та міжнародних змагань. - наголосила у своєму виступі керівник районної влади.

Також проведено благоустрій території біля районного будинку кконцерт та спотрзал 001 ультури, а саме: встановлено покриття  плиткою площі та сходів.