Офіційний сайт Катеринопільської районної державної адміністрації і районної ради

drv

mrog

Вівторок, 20 жовтня 2015, 10:49

На координаційній нараді розглянуто вирішення актуальних питань життя району.

19.10.2015 голова райдержадміністрації Ольга Ніколенко провела координаційну нараду щодо обговорення вирішення актуальних проблем життєдіяльності району. У нараді взяли участь  керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади.

Керівник району акцентувала увагу на активізації роботи з демобілізованими військовослужбовцями (в т.ч. добровольцями) району, їх працевлаштуванні, виділенні їм у власність земельних ділянок, забезпечення їх соціального захисту. . Про хід проведення осіннього призову на строкову військову службу. Також в ході координаційної наради було розглянуто організацію роботи районного військового комісаріату; стан проведення медичних оглядів осіннього призову на строкову військову службу: про проведену роботу щодо вихідців – одноосібників села Єлизаветка; перспективи виконання плану надходжень на місцевих, районного бюджету та єдиного соціального внеску за жовтень та з початку року; стан призначення та надання населенню житлових субсидій (динаміка, проблемні питання; стан заборгованості із заробітної плати в районі; хід збирання пізніх зернових культур та проведення комплексу осінньо-польових робіт; стан розрахунків сільськогосподарських виробників за оренду земельних часток (паїв); про вжиті заходи щодо боротьби зі сказом тварин в районі; щодо проведення ремонту та обслуговування доріг загального користування в районі; стан укладання договорів з сільськими, селищними радами на обслуговування доріг комунальної власності в зимовий період;щодо стану розрахунків за використану електроенергію в районі; про проведений ремонт каналізаційної мережі в селі Шостакове; про стан протипожежної безпеки в районі; про профілактичні заходи по недопущенню росту дитячої та підліткової злочинності в районі; стан виплати пенсій, соціальних допомог.

нарада 19.10 003 Окремо голова райдержадміністрації приділила увагу питанням початку проведення опалювального сезону в закладах соціальної сфери району та наголосила на дотриманні відповідного теплового режиму в школах, дитячих садках та лікувальних закладах.

- Спільно ми маємо працювати над тим, щоб кожен мешканець району відчував опіку і турботу сьогодні та впевненість у завтрашньому дні. – зазначила Ольга Ніколенко.

.