Офіційний сайт Катеринопільської районної державної адміністрації і районної ради

drv

mrog

Середа, 08 травня 2019, 14:20

З Днем Перемоги!

1 Дорогі ветерани!

Шановні Катеринопільчани !

9 травня 1945 року назавжди увійшло в історію людства як День Перемоги над нацизмом – над небаченим раніше злом, яке вдалося зупинити лише завдяки відважному героїзму та ціною колосальних жертв українського та інших народів антигітлерівської коаліції.

Низько вклоняємось в пошані та вдячності перед мільйонами героїв, які віддали свої життя та здоров’я заради Перемоги. Вони передали своїм нащадкам величезний дар – мир, за встановлення якого наразі ми всі несемо особливу відповідальність.

У світлий і радісний день Перемоги хочемо від усього серця подякувати ветеранам Другої світової війни, які, пройшовши крізь горнило війни, продовжили життєвий шлях працюючи в різних галузях народного господарства, відбудовуючи мирне життя.

Український народ – народ-переможець! Спільно з іншими народами ми звільнили Європу та світ від нацизму у 1945-му. Нехай героїзм ветеранів тієї війни надихає нас у боротьбі за незалежність та територіальну цілісність нашої держави, на подальші звершення задля встановлення миру та злагоди в Україні.

Зі Святом Перемоги Вас, дорогі наші ветерани! З 74-ю річницею перемоги над нацизмом у Європі, шановні земляки!

 

Голова районної державної адміністрації

Ольга Ніколенко

Голова районної ради

Віталій Верета

 

Змінено Середа, 08 травня 2019, 14:26

Додати коментар

Захисний код
Оновити