Офіційний сайт Катеринопільської районної державної адміністрації і районної ради

drv

mrog

Четвер, 26 лютого 2015, 15:26

На порядку денному - виконання місцевих бюджетів та наведення належного санітарного стану в населених пунктах

 

25 лютого 2015 року голова районної ради Олександр Комаренко та голова райдержадміністрації Ольга Ніколенко провели семінар-нараду з сільськими, селищними головами.

Організаторами заходу було охоплено велику кількість актуальних для сьогодення питань, одним із яких постало питання: щодо перспективи виконання місцевих бюджетів за січень - лютий 2015 року та надання субвенцій  до районного бюджету на виконання прийнятих програм. Володимир Коваленко наголосив, що всим сільським, селищним головам до кінця лютого необхідно провести сесії та внести зміни до бюджету,  в тому числі передбачивши кошти на виплату матеріальної  допомоги сім’ям учасників АТО. Учасники наради обговорили створення з пункту швидкої медичної допомоги в с.Мокра Калигірка, який буде охоплювати дев’ять сіл, а також  місцевої пожежної команди, яка буде поширювати свою діяльність на шість населених пунктів.

Заступник начальника Катеринопільського відділення Звенигородської  об’єднаної державної податкової інспекції виступила з питання щодо подачі декларації про доходи та сплати податку вихідцями – одноосібниками, які обробляють земельні ділянки на території району. Це питання викликало бурхливе обговорення, в результаті керівниками району у котрий раз наголошено на необхідності активізації роботи податкового органу  щодо декларування  доходів фізичних осіб, особливо одноосібників, які самостійно обробляють земельні ділянки, адже від того настільки буде відпрацьований механізм, залежатимуть надходження податку з доходів фізичних осіб до  бюджету району.

З наступного питання, яке було розглянуте присутніми, виступила Інна Жуковська, заступник начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації. Вона ознайомила  з проблемами переселенців, які переїхали на місце проживання до нашого району. Зазначивши, що за дорученням голови районної ради  працівниками районної ради та управління соціального захисту населення райдержадміністрації проведено об’їзди таких сімей, вивчені всі їх проблемні питання. Сільським, селищним головам дані доручення щодо взяття таких питань на особистий контроль   та забезпечення їх вирішення.

Питання щодо наведення належного санітарного стану та благоустрою в населених пунктах району стало нагальною проблемою з потеплінням. Про усунення стихійних сміттєзвалищ та приведення територій до порядку наголосив присутнім голова районної ради Олександр Комаренко.

Керуючим справами районної ради та керівником апарату райдержадміністрації підведено підсумки  перевірок роботи та надання методичної допомоги сільським, селищним радам та їх виконкомам, вказано на недоліки, які необхідно усунути.

Також під час навчання оговорено деякі аспекти реалізації Закону України “Про очищення влади”, які стосуються претендентів на посади в органах місцевого самоврядування. Присутнім пригадали вимоги щодо дотримання Закону України  “Про  засади запобігання та протидії корупції“ в органах місцевого самоврядування.

Працівниками відділу  цивільного захисту, оборонної та мобілізаційної роботи райдержадміністрації проведено навчання щодо дій населення під час виникнення  надзвичайних ситуацій військового характеру та організації оповіщення населення.

На завершення заходу було озвучено ще ряд поточних питань, які потребували роз’яснень спеціалістів.

                                                                                                                                                      Виконавчий апарат районної ради