Офіційний сайт Катеринопільської районної державної адміністрації і районної ради

drv

mrog

Середа, 25 лютого 2015, 16:49

Відбулося виїзне засідання колегії відділу освіти Катеринопільської райдержадміністрації

Колегія 25.02.2015 25 лютого відбулося виїзне засідання колегії відділу освіти на базі Новоселицького начально-виховного комплексу «ДНЗ-ЗОШ І-ІІІ ст.». У засіданні колегії взяли участь працівники відділу освіти та  35 керівників загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів.

По першому питанню порядку денного засідання виступила директор НМЦППСР Олена Ревуцька, яка ознайомила присутніх з додержанням педагогічними працівниками вимог законодавства щодо забезпечення захисту дітей від будь-яких форм фізичного або психологічного насильства. Обговорення питання переросло в гарячу дискусію. Директори шкіл Лідія Піддяча, Василь Кураш, Лідія Мандрика поділилися досвідом профілактичної роботи щодо запобігання проявів насильства у школі. Начальник відділу освіти Микола Ткаченко наголосив, що в питанні запобігання насильства ключову роль відіграє сім’я, тому на першому плані  -  тісна співпраця працівників психологічної служби, керівників  освітніх закладів з батьками.

Методист райметодкабінету Наталія Гонтаренко проаналізувала стан виконання районної програми розвитку  дошкільної освіти  у 2014 році. Наголосила, що завдяки тісній співпраці відділу освіти з місцевими селищними, сільськими радами у районі збережено мережу дошкільних навчальних закладів, забезпечено рівний доступ кожної дитини до здобуття дошкільної освіти. Протягом 2014 року відкрито ще дві групи для дітей раннього віку у Вікнинському НВК та ДНЗ «Дзвіночок» с. Кайтанівка. Суспільним дошкільним вихованням охоплено 100% дітей від 3 до 6 років. Значно зміцнено матеріально-технічну базу дошкільних навчальних закладів: проведено капітальні, поточні ремонти, придбано обладнання, інвентар  в цілому на суму  722 тис. 150 грн., (що на 150 тис. грн. більше у порівнянні з минулим роком) з них бюджетні кошти  - 332 тис. 651 грн., благодійні, спонсорські, соціальні угоди – 389 тис. 499 грн.Колегія 25.02.2015-1

Начальник відділу освіти Микола Ткаченко підсумував, що мережа дошкільних закладів залишається сталою понад десять років. Фактично в кожному населеному пункті району функціонує дошкільний заклад або ж дошкільний підрозділ в навчально-виховному комплексі, тому проблем на влаштування дітей до дитячого садка немає.

Завідувач рай методкабінету Василь Череватюк доповів про хід виконання районної програми, спрямованої на протидію поширенню наркоманії, боротьбу з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин у навчальних закладах району. Зацікавили присутніх результати анкетування учнів старших класів щодо ставлення до алкоголю, куріння та наркотичних речовин.

У форматі «круглого столу» пройшло обговорення  проблемних питань функціонування освітньої галузі: організація харчування, використання енергоносіїв, замовлення підручників для учнів 4-х, 7-х класів та ін..

По закінченню засідання колегії адміністрацією Новоселицького НВК проведено показове навчання з цивільного захисту щодо дій в умовах надзвичайної ситуації.