Офіційний сайт Катеринопільської районної державної адміністрації і районної ради

drv

mrog

Середа, 04 лютого 2015, 12:23

На Черкащині в результаті конкурентних земельних торгів вартість лоту збільшилася вдвічі

На Черкащині за результатами земельних торгів у формі аукціону, що відбулися 15 січня цього року, право оренди строком на 49 років на земельну ділянку комунальної власності із земель промисловості площею 0,0675 га у м. Черкаси було продано вдвічі дорожче, ніж було заявлено. У ході конкуренції під час останнього аукціону розмір річної орендної плати збільшився із 4967,33 грн до 10034,69 грн.

Конкурентний розподіл земельних наділів дає змогу збільшити надходження до місцевих бюджетів та забезпечити прозорість в набутті прав на земельні ділянки.

Наступний земельний аукціон у Черкаській області відбудеться 27 лютого 2015 року. На продаж буде виставлено право оренди на земельну ділянку комунальної власності для ведення товарного сільськогосподарського виробництва площею 2,09 гектара. Ділянка знаходиться в Христинівському районі в адміністративних межах Малосевастянівської сільської ради.  Стартова ціна орендної плати за наділ – 3057 гривень.

Виконавцем зазначених торгів виступає ПП «Земекспертцентр». Для отримання більш детальної інформації щодо участі в торгах звертитися за телефоном (04747) 6-23-92 (контактна особа – Деркач Олег Анатолійович).