Офіційний сайт Катеринопільської районної державної адміністрації і районної ради

drv

mrog

Понеділок, 22 грудня 2014, 15:10

Черговий гуманітарний вантаж з Катеринопільщини доставлено у Донецьку область.

 

Підтримка бійців, які вооють у зоні АТО, забезпечення їх усім необхідним – це завдання є на сьогодні одним з найбільш актуальним для органів влади і громадськості району. В рамках його виконання ще один , черговий вантаж гуманітарної допомоги відправлено у Донецьку область. Це продукти харчування, теплий одяг, валянки, буржуйки, маскувальні костюми, виготовлені власними руками маскувальні сітки. Коли готувався цей матеріал, саме проводилася видача гуманітарної допомоги нашим бійцям, які вооють у складі формувань 26, 27 аеромобільних бригад, 92 батальйону. Супроводжував вантаж до зони антитерористичної операції координатор штабу району з надання допомоги Українській армії – директор фермерського підприємства Олександр Коваленко.

Благодійну допомогу, яка сьогодні є такою необхідною для наших бійців, збирали в районі гуртом. Організовано діють пункти збору гуманітарної допомоги у Катеринополі та Єрках. У селах району функції таких пунктів виконують місцеві ради. Громадяни активно долучаються до цієї доброї справи, проявлють патріотизм та активну життєву позицію. Значний вклад у формування гуманітарної допомоги вносять приватні підприємці, які не залишаються осторонь від загальнодержавної біди і, що варто відзначити, таких у районі є більшість.

 

- Весь наш район можна назвати волонтерським, і це не просто слова, адже чи не кожен житель Катеринопільщини долучається до благородної справи допомоги Українській армії. Це сьогодні для багатьох стало життєвим принципом. – переконана голова райдержадміністрації Ольга Ніколенко.- Це наша підтримка і вдячність воякам, які виконують святий обов`язок захисту Батьківщини.

Особливо радують бійців дитячі малюнки та вироби, які вони вважають оберегами. Волонтерська робота у районі продовжується. Найближчим часом заплановане проведення обговорення звіту районного координаційного щтабу з питань надання допомоги військовим у зоні АТО та подальшга активізація волонтерської діяльності.