Офіційний сайт Катеринопільської районної державної адміністрації і районної ради

drv

mrog

Понеділок, 22 грудня 2014, 14:29

Підписано Меморандум про співпрацю між районною громадською організацією «Катеринопільщина» та районною державною адміністрацією.

IMG_1663 За ініціативи голови райдержадміністрації Ольги Ніколенко створено і підписано сторонами Меморандум про співпрацю між районною громадською організацією «Катеринопільщина» та районною державною адміністрацією.

Це перша така угода про взаємодію і співпрацю влади і громадських об`єднань району на реалізацію відкритості і прозорості діяльності районної влади. Як зазначила голова райдержадміністрації Ольга Ніколенко, підписання Меморандуму про співробітництво – це важливий крок на шляху укріплення партнерських відносин районної  влади та громадськості. На Катеринопільщині створюється ефективна система взаємодії обласної влади, органів місцевого самоврядування та громадських організацій.

- Я переконана, що для системної та ефективної роботи необхідно залучати громадські організації. Відкритість, прозорість і публічність – це принципи, на яких ми вибудовуємо свою роботу. І підписання Меморандуму про співпрацю з районною громадською організацією «Катеринопільщина» – підтвердження цьому, - наголошує голова райдержадміністрації Ольга Ніколенко. - Розвиток громадянського суспільства є складовою державної політики нашого Президента Петра Порошенка. Президент наголошує на тому, що тільки скоординована спільна робота дозволить подолати недоліки роботи влади, сформувати нову якість життя наших громадян.
Мета Меморандуму про взаємодію та співпрацю – реалізація політики відкритості для ініціатив громадськості на Катеринопільщині, спільне вирішення існуючих проблем. Ми ставимо перед собою завдання – налагодити довіру між суспільством і владою.
Ми готові підтримувати ініціативи громадськості для соціально важливих районних проектів і программ.

Меморандум про взаємодію та спіпрацю між районною державною адміністрацією та районною громадською організацією «Катеринопільщина» передбачає залучати представників громадськості до участі в підготовці і проведенні загальнорайонних заходів, проводити публічні консультації з громадськістю перед прийняттям важливих управлінських рішень, брати до розгляду громадські ініціативи та інше. В даний час завдяки співпраці громадської організації та районної влади вже реалізовано низку благодійних заходів та проводиться вирішення проблемних питань, з якими звертаються громадяни.