Офіційний сайт Катеринопільської районної державної адміністрації і районної ради

drv

mrog

Понеділок, 22 грудня 2014, 09:14

Привітання працівникам міліції з професійним святом.

скачанные файлы Голова районної державної адміністрації Ольга Ніколенко напередодні Дня міліції привітала працівників районного відділу УМВС України в Черкаській області з професійним святом.

- 20 грудня ми святкуватимемо 23-ю річницю від дня народження міліції, – зокрема наголосила  Ольга Ніколенко, звертаючись до правоохоронців. – Завдяки вашій сумлінній праці в нашому районі мирно і спокійно. Катеринопільські правоохоронці завжди  відгукуються на поклики громадян і стоять на сторожі правопорядку в районі.  Ваша служба – це спосіб життя, напруженого й відповідального. Вам доводиться забезпечувати не лише охорону внутрішнього правопорядку, а й, на превеликий жаль, брати участь у бойових діях, які проходять на території нашої країни. Я зичу, щоб ви разом з громадою, з усім українським народом гідно витримали всі труднощі й залишалися завжди здоровими та неушкодженими.

Керівник району  нагородила  почесними грамотами кращих працівникам районного відділу УМВС України в Черкаській області і вручила з нагоди їх професійного свята цінний подарунок – оргтехніку.мм