Офіційний сайт Катеринопільської районної державної адміністрації і районної ради

drv

mrog

Середа, 25 листопада 2020, 16:36

Розширення Центру дозволить значно збільшити реабілітаційні можливості, – Сергій Сергійчук про “Країну добра” (фото)

IMG_7981-scaledРеконструкція навчально-реабілітаційного центру “Країна добра” – один із наймасштабніших проектів програми Президента “Велике будівництво”. Тут навчаються діти із особливими освітніми потребами: вадами розвитку, слуху, мовлення. Цього року приміщення реконструювали, аби розширити навчальні та реабілітаційні можливості.

– Реабілітація та корекція на ранніх етапах просто необхідна. Приміщення Центру давно потребувало розширення. І лише цього року вдалося втілити заплановане. Усі корпуси термомодернізували, добудували спортивний зал, якого не було 22 роки. Надбудували 2 крила основної будівлі, облаштували спортивний майданчик. Розширили спальні місця, кабінети для навчання діток,  – зауважує голова Черкаської ОДА  Сергій Сергійчук.

На базі закладу втілюють пілотний проект – Центру раннього розвитку. Оскільки є велика потреба у консультативних послугах для педагогів та батьків дітей з особливими освітніми потребами з районів Черкащини. Також тут тепер є можливість здійснювати комплексне обстеження дітей з інвалідністю, – дадає керівниця закладу Ірина Зганяйко.

– Дякую керівництву країни за ініційовану програму. У межах “Великого будівництва” вдається відбудовувати низку важливих соціальних об’єктів. І окреме спасибі викладачам Центру, бо саме ви та ваші чудові вихованці ці стіни наповнюєте життям, – говорить Сергійчук.

Реконструйоване приміщення наразі готують до здачі в експлуатацію.