Офіційний сайт Катеринопільської районної державної адміністрації і районної ради

drv

mrog

П'ятниця, 20 листопада 2020, 14:54

Відбувся захід з нагоди Дня Гідності та Свободи

2 21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи. Цього дня, з інтервалом у дев’ять років, розпочалися дві доленосні для сучасної України події: Помаранчева революція 2004-го та революція Гідності 2013-го.

Це був надзвичайно важкий іспит для України, коли українці продемонстрували свою гідність та прагнення до свободи.4

Сьогодні,  біля пам’ятного знака Героям Небесної Сотні відбувся захід з нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи за участю голови районної державної адміністрації Володимира Коваленка,  голови районної ради Віталія Верети, заступника голови районної державної адміністрації Володимира Копійченка, представників структурних підрозділів райдержадміністрації,установ та організацій.

До учасників заходу з промовою звернувся голова районної державної адміністрації Володимир Коваленко. 
У своєму виступі очільник району наголосив, що День Гідності та Свободи – це чергова річниця революції свідомості, гідності та моралі. Ми зобов’язані пам’ятати цей день, ті ідеї та принципи, які сповідували, за яке поклали своє життя наші Герої.Він побажав присутнім миру, родинного добробуту і злагоди,

Учасники заходу вшанували пам’ять українських воїнів і Героїв Небесної Сотні, які загинули під час Революції Гідності та війни на Сході нашої держави і поклали квіти до пам’ятного знака Героям Небесної Сотні.

Слава Україні! Вічна пам’ять героям, що полягли в боротьбі за рідну Батьківщину!

Працівники КЗ "Катеринопільський районний будинок культури" підготували відео-захід до Дня Гідності і Свободи, який можна переглянути за посиланням:

https://www.youtube.com/watch?v=gCwJza7OgSY

 


5

6