Офіційний сайт Катеринопільської районної державної адміністрації і районної ради

drv

mrog

П'ятниця, 20 листопада 2020, 14:55

Привітання керівництва району з Днем Гідності та Свободи

денсвободи

Шановні жителі Катеринопільщини!

21 листопада ми разом з усією країною відзначаємо День Гідності та Свободи. В цей день ми віддаємо шану громадянському подвигу, патріотизму і мужності людей, які виступили на захист демократичних цінностей та відстояли національні інтереси нашої держави. Патріотизм нинішнього покоління, завзяття творців української державності довели, що наш народ є господарем на своїй землі.

Ми не маємо морального права забути подвиги учасників Революції Гідності, учасників АТО, які відстоюють інтереси народу України в нелегкі часи сьогодення. Низько вклоняємось героям Небесної Сотні, всім, хто віддав своє життя за право жити у вільній і незалежній державі, адже їх подвиг є неоціненним для України.

Ми повинні усіма своїми справами утверджувати мир та суспільну гармонію на нашій Богом даній землі, розбудовувати нову державу! Адже від кожного з нас залежить, у якій Україні житимемо ми і житимуть наступні покоління.

З нагоди Дня Гідності та Свободи бажаємо Вам мирного неба над українською землею, родинного добробуту і злагоди, незламної віри у щасливе майбутнє України та впевненості у завтрашньому дні.

Нехай Господь береже нашу Батьківщину і кожного з нас!

Слава Україні! Слава Героям!

З повагою,

Голова районної державної адміністрації                                                Володимир КОВАЛЕНКО

Голова районної ради                                                                                Віталій ВЕРЕТА