Офіційний сайт Катеринопільської районної державної адміністрації і районної ради

drv

mrog

Вівторок, 29 вересня 2020, 14:56

30 вересня День усиновлення

скачанные файлы День усиновлення – це день любові, милосердя і добра, день вшанування усиновителів, прийомних батьків, опікунів і піклувальників.

У нашому районі проживає 24 усиновлених дітей. Протягом 2020 року усиновлена 1 дитина Катеринопільського первинного обліку.

Функціонують 3 будинки сімейного типу, з них 1 на території Мокрокалигірської сільської ради об’єднаної територіальної громади. У будинках сімейного типу виховується 22 вихованця. Це діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, які поставлені на регіональний облік з усиновлення. На території району вихованців - 16; на території утвореного ОТГ - 5.  Протягом І кварталу 2019 року створена прийомна сім’я до якої влаштовано 3 дітей, позбавлених батьківського піклування (с. Гончариха Катеринопільського району).

Батьківство – це велике щастя. Це безмежне розуміння та бажання принести дитині трепетну мить радості. Це горе, поділене на кожного члена родини, та щастя щастя, помножене на всіх. Родина, в якій є дитина під опікою та піклуванням – це родина назавжди.

В переддень свята хочеться побажати батькам і діткам перш за все міцного здоров’я, віри в добро, натхнення, терпіння і обов’язково любові.