Офіційний сайт Катеринопільської районної державної адміністрації і районної ради

drv

mrog

Четвер, 30 липня 2020, 20:47

Заступник голови райдержадміністрації Володимир Копійченко провів співбесіди з сільськими та селищним головами щодо вирішення ряду важливих питань

images (1) З 21 по 24 липня заступником голови Катеринопільської райдержадміністрації Володимиром Копійченком на виконання доручення голови райдержадміністрації від 01.07.2020 №15-д було проведено співбесіди з сільськими та селищним головами. Під час співбесід було обговорено цілий ряд важливих для функціонування району питань. Основна увага приділялась наповненню місцевих бюджетів, стану інвентаризації земель та передачі їх в оренду, рівню ставок орендної плати та плати за землю, місцевих податків і зборів, проблемам соціально-економічного розвитку територій та виконання вимог чинного законодавства в сфері поводження з відходами. Було проаналізовано можливі додаткові джерела наповнення місцевих бюджетів. В основному – це ставки орендної плати за землю на ті земельні ділянки, термін дії договорів оренди на які завершились або завершаться в найближчій перспективі.

Співбесідам передував ряд нарад із керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади  у Катеринопільському районі, в ході яких було проведено всебічний аналіз стану виконання місцевих бюджетів та соціально-економічного розвитку територій.

За наслідками співбесід спільно з окремими сільськими головами напрацьовано механізми наповнення найбільш проблемних бюджетів, виконанню плану по яких слід приділити окрему увагу.