Офіційний сайт Катеринопільської районної державної адміністрації і районної ради

drv

mrog

Четвер, 02 липня 2020, 08:27

Голова райдержадміністрації Володимир Коваленко провів координаційну нараду

IMG_20200701_09034201.07.2020 голова райдержадміністрації Володимир Коваленко провів координаційну нараду щодо вирішення актуальних питань соціально – економічного розвитку району. У роботі наради взяли участь заступник голови райдержадміністрації Володимир Копійченко, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади.

В ході наради  розглянуто ряд важливих питань, зокрема, про роботу Катеринопільського районного центру первинної медико – санітарної допомоги; про виконання за 1 півріччя 2020 року районного бюджету та бюджету району; про стан заборгованості до місцевих бюджетів району станом на 01.07.2020 та вжиті заходи щодо її погашення; про стан заборгованості із виплати заробітної плати в районі; про перерахунок соціальних допомог у зв’язку з підвищення державних соціальних  стандартів з 1 липня 2020 року;про проведення ремонтних робіт на автошляхах району;про проведення зовнішнього незалежного оцінювання в навчальних закладах в умовах карантину; про ліквідацію та профілактичні заходи щодо недопущення виникнення надзвичайних ситуацій в районі та інші.

Олена Пироженко,  головний  лікар КНП ″Катеринопільський районний центр первинної медико-санітарної допомоги″ повідомила, що на даний час  в районі відсутні хворі на хворобу  COVID-19,   спричинену коронавірусом  SARS - COV-2. Медичним персоналом центральної районної лікарні   постійно здійснюється відбір аналізів у хворих з підозрою на даний вид захворювання, всього відібрано 381 зразок для ПЛР-тестів. Також розпочато проведення  імуноферментних аналізів (ІФА тестувань), на даний час відібрано 14 зразків.

Начальник фінансового управління райдержадміністрації Тамара Чоловська доповіла про те, що станом на 30.06.2020 року районний бюджет  не виконано на 489 тис. грн. Також не виконаними залишаються Пальчиківський, Розсохуватський, Стійківський, Шостаківський та Гончариський сільські бюджети. В цілому зведений бюджет виконано на 102%. Заборгованість по виплаті заробітної плати та оплаті за спожиті енергоносії по бюджетних установах відсутні.

Начальник Катеринопільського ДПІ Звенигородського управління Вікторія Стоколос інформувала про стан заборгованості по податкам до місцевих бюджетів району. Так, більшу частину заборгованості  по ТОВ ″ЕІК″ с. Лисича Балка погашено, непогашеною залишається  сума  213 тис. грн.

Наталія Кривошея, в.о. начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації повідомила про те, що згідно оперативних даних заборгованість із заробітної плати на підприємствах району станом на 30.06.2020 року становить 1 млн. 158 тис. грн., це зокрема, заборгована заробітна плата працівникам економічно активного підприємства філії ″Єрківський спецкар´єр″ ДП "Черкаський облавтодор" ПАТ "ДАК"Автомобільні дороги України″. Також, зауважила, що з 01.07.2020 здійснено перерахунок соціальних допомог громадянам району, у зв’язку з підвищення державних соціальних стандартів.

Ірина Міненко, начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації проінформувала присутніх про хід проведення зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) з української мови і літератури та математики. На даний час підготовлено та перевірено технічний стан шкільних автобусів для підвезення дітей до м. Шпола, які будуть брати участь в ЗНО з інших предметів.IMG_20200701_090401

Олена Пономаренко, начальник відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства,інфраструктури,енергетики та охорони довкілля райдержадміністрації повідомила, що на даний час проводиться дрібний ямковий  ремонт на автомобільних дорогах загального користування місцевого значення за рахунок коштів з експлуатаційного утримання О 240809 Катеринопіль – Пальчик – Ямпіль та О 240813 Катеринопіль - Рижанівка-Яблунівка км 2+400- км 3+000. В поточному місяці заплановано проведення поточного середнього ремонту а/д О 240809 Катеринопіль – Пальчик - Ямпіль км 7+600-12+600 км (окремими ділянками) протяжністю 5 км від школи в  с. Бродецьке до розвилки  доріг Пальчик-Луківка.

Руслан Слободяник, начальник Катеринопільського районного сектору Управління ДСНС у Черкаській області доповів про те, що за останні 2 тижні в районі виникло 2 пожежі, травмованих та загиблих громадян  не зареєстровано. Працівниками  сектору проводиться розяснювальна робота серед населення району щодо неухильного дотримання правил безпечної поведінки на водоймах.

За підсумками наради керівникам служб району дані відповідні доручення.