Офіційний сайт Катеринопільської районної державної адміністрації і районної ради

drv

mrog

П'ятниця, 26 червня 2020, 14:00

28 червня відзначається День Конституції України

IMG_20200626_131516 26 червня з нагоди Дня Конституції України  головою Катеринопільської районної державної адміністрації Володимиром Коваленком  покладено квіти до погруддя Т.Г. Шевченка, інших пам’ятних знаків району та  на могили загиблих земляків – учасників3 (1) антитерористичної операції: Сергія Бохонька, Віталія Чумака, Руслана Бобурова, Дмитра Пономаренка, Ігоря Юрпольського та Сергія Данілейченка. На території  смт Катеринопіль також розміщено соціальну рекламу до Дня Конституції України.

24 роки тому, починаючи з 1996 року 28 червня, у Верховній Раді було прийнято Основний закон країни - Конституція незалежної України. Цей закон гарантує кожному громадянину права і свободи, а також визначаєIMG_4031 політичний устрій держави. День Конституції України - одне з головних державних свят нашої країни.

Працівниками КЗ "Катеринопільського районного будинку культури" та Катеринопільського краєзнавчого музею підготовлено відео-захід до Дня Конституції України "З Україною в серці". З вітальним словом до жителів Катеринопільщини звернувся голова Катеринопільської районної державної адміністрації Володимир Коваленко.

Відео-захід можна переглянути за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=Nu3ziwZSG8s