Офіційний сайт Катеринопільської районної державної адміністрації і районної ради

drv

mrog

Відбулася позачергова сесія районної ради

25 грудня 2012 року відбулося пленарне засідання позачергової 17 сесії районної ради, яку провів її голова Андрій Моклюк. У засіданні взяли участь заступник голови обласної ради Василь Касян, голова районної державної адміністрації, депутат районної ради Олексій Бардаченко, депутат обласної ради Людмила Борецька, заступники, керівники управлінь та відділів райдержадміністрації, підприємств, установ та організацій району, а також представники громадських організацій та засобів масової інформації.

Депутати розглянули пропозиції райдержадміністрації та своїм рішенням внесли зміни до рішення районної ради від 29.12.2011 № 8-12/VІ “Про районний бюджет на 2012 рік” щодо коригування обсягів субвенцій з державного бюджету на соціальний захист; затвердили перерозподіл видатків по бюджетних галузях, а також збільшили дохідну частину районного бюджету на суму субвенцій, одержаних із сільських бюджетів.

За результатами обговорення на цій же сесії прийнято два життєвонеобхідних рішення для району: затверджено Програму економічного і соціального розвитку Катеринопільського району та районний бюджет на 2013 рік.

Відповідно до Закону України “Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій”, враховуючи вагомий особистий внесок уродженця смт Єрки Героя України В.М.Чорновола у боротьбу за незалежність, розбудову Української держави, з метою увічнення пам’яті про нього та  з нагоди  75-ї річниці з дня народження,  районна рада присвоїла ім’я цієї видатної людини Єрківській  загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів Катеринопільської районної ради Черкаської області.

Крім того, на сесії затверджено програму розвитку малого підприємництва в Катеринопільському районі на 2013-2014 роки та програму організації та фінансування громадських робіт для населення Катеринопільського району у 2013 році. З інших питань порядку денного також прийнято відповідні рішення.

Виконавчий апарат районної ради