Офіційний сайт Катеринопільської районної державної адміністрації і районної ради

drv

mrog

П'ятниця, 14 лютого 2020, 09:29

Епідемситуацію на Черкащині обговорили в ОДА

нарадаЗасідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням заступника очільника області Юрія Безщасного днями відбулося в облдержадміністрації. Зокрема учасники закцентували увагу на впровадженні заходів на період епідемічного підйому захворюваності на грип та гострі респіраторні захворювання серед черкащан.

Зі слів заступника директора Державної установи «Черкаський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» Миколи Тищука, з початку епідемічного сезону в області на гострі респіраторні вірусні інфекції та грип захворіло більш ніж 109 тис. осіб. Перевищення епідпорогу зареєстровано на 16 адміністративних територіях області. Вірусологічною лабораторією від хворих діагностується грип типу А. З початку епідсезону зареєстровано 1 летальний випадок.

Підсумовуючи інформацію виступаючих по першому питанню було наголошено на необхідності суворого дотримання першочергових заходів запропонованих фахівцями охорони здоров’я з метою недопущення поширення захворювання на грип. Зокрема на період епідемічного підйому призупинити проведення культурно-масових, розважальних, спортивних заходів тощо;

організувати посилений дезінфекційний режим в лікувально-профілактичних, оздоровчих закладах, дошкільних навчальних закладах, інтернатних закладах, інших соціальних закладах та інших місцях масового перебування людей;

контроль за дотриманням необхідних параметрів мікроклімату приміщень відповідно до санітарних норм для дитячих дошкільних, лікувально-профілактичних, інтернатних закладів, житлових приміщень та інше.