Офіційний сайт Катеринопільської районної державної адміністрації і районної ради

drv

mrog

П'ятниця, 10 січня 2020, 16:25

Завдяки спільним зусиллям, у Вікнинському НВК працює новозбудована модульна котельня

карт

 

У районній програмі економічного і соціального розвитку Катеринопільського району на 2019 рік було передбачено встановлення модульної котельні у Вікнинському навчально - виховному комплексі, у якому навчається 107 учнів, з них - 15 дітей виховується  у дошкільному  підрозділі. З  сіл Киселівка, Ступичне та Грушківки  шкільним автобусом підвозиться 41 дитина.

З часу будівництва цієї школи  завжди  виникало питання забезпечення належного теплового режиму у закладі. Через неефективну систему опалення взимку у приміщенні школи було холодно. Тому стало необхідністю виготовлення  проекту на будівництво модульної котельні з двома потужними універсальними твердопаливними котлами. Вартість будівництва котельні  становила 1 496тис. гривень.

Районною державною адміністрацією, сільською радою, керівництвом НВК активно велася робота із пошуку фінансового ресурсу. Ініціатором надання спонсорських коштів стало фермерське господарство «Гончар», яке обробляє  землі  у с. Вікнине та надало  матеріальну допомогу 700 тис. гривень на будівництво котельні. Ще 100 тисяч  виділено із бюджету Вікнинської сільської ради. Решту коштів – 696 тис. гривень надано з районного бюджету.

Завдяки  злагодженій, професійній роботі працівників приватного підприємства «Прилад-С» (керівник Врещ Станіслав Борисович) котельня була збудована вчасно та у жовтні 2019 року  введена в експлуатацію.

Районна державна адміністрація висловлює подяку ФГ «Гончар», безпосередньо - Гончару Анатолію Савовичу, Вікнинській  сільській раді, сільському голові  Баторі  Юрію Андрійовичу, працівникам та керівнику приватного підприємства «Прилад-С» - Врещ  Станіславу  Борисовичу, трудовому, батьківському  колективу Вікнинського НВК, директору –Курашу Василю Івановичу за фінансову допомогу, виконання робіт і інших організаційних заходів, результатом яких стала новозбудована модульна котельня та тепло у  Вікнинського НВК.