Офіційний сайт Катеринопільської районної державної адміністрації і районної ради

drv

mrog

П'ятниця, 13 грудня 2019, 12:41

Відбулося покладання квітів до пам’ятного знаку жертвам і ліквідаторам на Чорнобильській АЕС

13Сьогодні, 13 грудня 2019 року в смт Катеринопіль133біля пам’ятного знаку жертвам і ліквідаторам аварії на Чорнобильській АЕС відбулося покладання квітів за участю керівництва району, працівників РС Управління ДСНС, представники трудових колективів району.

Ця подія спонукає не тільки віддавати шану героям-ліквідаторам, пам'ятаючи померлих та вшановуючи живих, а насамперед, святкувати перемогу над зловісним атомом, який вирвався з-під контролю людини після квітневого вибуху. За роки, що минули, ми всі пройшли складний шлях усвідомлення і переосмислення того величезного комплексу проблем, який пов'язаний з використанням високих і, нерідко, небезпечних технологій. Незмінним залишається лише одне - найглибша повага до людей, які закрили собою світ від атомного лиха, що вирвалося зі зруйнованого четвертого блоку ЧАЕС. Їхній подвиг неможливо переоцінити, як не можна переоцінити значення того, що вони зробили. Їхній героїзм, патріотизм і професійна майстерність перевірені часом,- сказав Володимир Коваленко.

Учасники мітингу на знак глибокої шани, світлої пам’яті загиблих під час Чорнобильської трагедії вшанували їх хвилиною мовчання.131

135 134