Офіційний сайт Катеринопільської районної державної адміністрації і районної ради

drv

mrog

Понеділок, 02 грудня 2019, 10:41

Координаційна нарада з сільськими, селищними головами

4429.11.2019 перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Коваленко провів   нараду щодо пріоритетності та  проведення ремонтних робіт  на автомобільних дорогах  загального користування місцевого значення у 2020 році. У роботі наради взяли участь голова районної ради Віталій Верета, заступник голови райдержадміністрації Ольга Шарига, сільські, селищні голови та представники об’єднаних територіальних громад.

В ході наради  було підведено підсумки виконання дорожніх робіт у 2019 році. Розглянуто питання про виконання ремонту мостів у с. Ямпіль, с. Шостаково, обслуговування територіальних доріг, оперативне проведення  розчистки, підготовки посипкового матеріалу у зимовий період, обкошення узбіччя доріг, вирубка порослі і багато різних проблемних питань щодо дорожніх робіт в районі. Сільські, селищні голови проінформували про стан справ на комунальних дорогах  населених пунктів.

За підсумками наради визначено подати пропозиції щодо першочергового ремонту проведення дорожніх робіт на автомобільних дорогах  загального користування місцевого значення у 2020 році,  що фінансується за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на автомобільну дорогу загального користування місцевого значення на: а/д О 240809 Катеринопіль – Пальчик – Ямпіль; а/д С 240801 слобідка Червоний Хутір – Кобилянка;  міст в с. Бродецьке, який знаходиться на а/д О 240809 Катеринопіль – Пальчик – 43Ямпіль; 4міст в с. Петраківка, який знаходиться на а/д О 240804 Пальчик – Мокра Калигірка.