Офіційний сайт Катеринопільської районної державної адміністрації і районної ради

drv

mrog

П'ятниця, 29 листопада 2019, 15:22

Шановні працівники та ветерани органів прокуратури!

1-Den-pratsivnykiv-prokuratury-Ukrayiny Щиро вітаю вас із професійним святом - Днем працівників прокуратури !

Бажаю  усім витримки, сил та наснаги у цей визначальний для України час. Адже в нашій країні відбуваються справжні глибинні перетворення на шляху до створення сильної держави з європейським майбутнім.

Прокуратура, як і вся наша країна, переживає кардинальні зміни. Ухвалення нового Закону України «Про прокуратуру» - це нова сторінка в нашій історії і новий етап розвитку.

Впевнений, що наперекір усім труднощам органи прокуратури будуть виконувати свої обов’язки з повною відповідальністю і самовіддачею, чесно і віддано служити державі і суспільству. Професійний досвід, ініціативність та наполегливість працівників прокуратури служитимуть завданням творення європейської правової держави.

З почуттям глибокої вдячності також звертаюся до наших ветеранів. Бажаю Вам щастя, здоров’я, поваги людей та благополуччя.

У цей святковий день від щирого серця бажаю усім працівникам прокуратури, вашим рідним і близьким Миру, міцного здоров'я, упевненості в завтрашньому дні, любові, родинного щастя і успіхів та впевненості у завтрашньому дні!

 

З повагою,

Перший заступник голови                                                                              Володимир КОВАЛЕНКО