Офіційний сайт Катеринопільської районної державної адміністрації і районної ради

drv

mrog

Новини

13Сьогодні, 13 грудня 2019 року в смт Катеринопіль133біля пам’ятного знаку жертвам і ліквідаторам аварії на Чорнобильській АЕС відбулося покладання квітів за участю керівництва району, працівників РС Управління ДСНС, представники трудових колективів району.

Ця подія спонукає не тільки віддавати шану героям-ліквідаторам, пам'ятаючи померлих та вшановуючи живих, а насамперед, святкувати перемогу над зловісним атомом, який вирвався з-під контролю людини після квітневого вибуху. За роки, що минули, ми всі пройшли складний шлях усвідомлення і переосмислення того величезного комплексу проблем, який пов'язаний з використанням високих і, нерідко, небезпечних технологій. Незмінним залишається лише одне - найглибша повага до людей, які закрили собою світ від атомного лиха, що вирвалося зі зруйнованого четвертого блоку ЧАЕС. Їхній подвиг неможливо переоцінити, як не можна переоцінити значення того, що вони зробили. Їхній героїзм, патріотизм і професійна майстерність перевірені часом,- сказав Володимир Коваленко.

Учасники мітингу на знак глибокої шани, світлої пам’яті загиблих під час Чорнобильської трагедії вшанували їх хвилиною мовчання.131

135 134

original У Департаменті інфраструктури облдержадміністрації оновили щотижневу інформацію про стан проведення робіт на автомобільних дорогах загального користування місцевого значення, вулицях і дорогах комунальної власності у населених пунктах Черкаської області, які фінансуються у 2019 році.

Роботи проводяться відповідно до погоджених Державним агентством автомобільних доріг України, Комітетом Верховної Ради України з питань бюджету та затверджених головою Черкаськї ОДА переліків:

– об’єктів, які підлягають першочерговому ремонту за кошти, передбачені на поточний дрібний ремонт та експлуатаційне утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах в Черкаській області на 2019 рік (97 об’єктів)

– об’єктів, які підлягають першочерговому ремонту за кошти, передбачені на поточний дрібний ремонт та експлуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення в Черкаській області на 2019 рік (145 об’єктів)

– об’єктів будівництва, реконструкції, капітального та поточного середнього ремонту автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах, які фінансуватимуться за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам у 2019 році (235 об’єктів)

– об’єктів будівництва, реконструкції, капітального та поточного середнього ремонту автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах, які будуть фінансуватись у 2019 році за рахунок залишку коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам, отриманих у 2018 році (14 об’єктів)

Клікайте на карту для збільшення:

hid_vykonannia_12_12

112.12.2019 відбулася нарада з сільськими, селищними головами щодо добровільного об’єднання територіальних громад району. У роботі  наради взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Коваленко, голова районної   ради Віталій Верета, заступник голови райдержадміністрації Ольга Шарига, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, представник народного депутата України в Катеринопільському районі, сільські та селищний голови, які не увійшли в об’єднані територіальні громали.

В ході наради  розглядалися питання про рівень спроможності, про добровільне об’єднання  територіальних громад, про проектні об’єднані територіальні громади згідно методики формування спроможних територіальних громад.

Процес добровільного об’єднання територіальних громад має стати широмасштабною реформою всієї країни, яка дає можливість створити нову організацію влади на місцевому рівні, цей процес  неминучий для району, все це є аргументами того, що наша держава постійно рухається вперед, - повідомив Володимир Коваленко.

Ольга Шарига поінформувала присутніх про перші послідовні етапи процесу об’єднання, що передбачені Законом України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» та механізм надання державної підтримки об´єднаним територіальним громадам, перспективну модель реформування району, про принципи та законодавчу базу добровільного об´єднання територіальних громад, створення спільних органів місцевого самоврядування, формування спільного бюджету та об'єднання їх комунального майна.

Від сільських та селищних голів надійшло багато запитань щодо обгрунтування позитивних перспектив процесу об'єднання. Звичайно, запровадження таких суттєвих реформ викликає безліч питань та вагань. Кожен із присутніх мав можливість донести до учасників наради свою думку. Вносились пропозиції створити одну єдину Катеринопільську ОТГ, попри суперечки, всі учасники наради погодилися з тим, що процес ОТГ вже не зупинити. І нам всім необхідно якнайшвидше прийти до спільного рішення. Пропозицією переважної більшості присутніх на нараді стала ініціатива створення трьох ОТГ зокрема, Катеринопільської селищної 2об’єднаної громади в які повинні увійти такі населені пункти: смт Катеринопіль, с. Бродецьке, с. Вербівець, с. Вікнено, с. Гуляйполе, с. Кайтанівка, с. Грушківка, с. Гончариха, с. Ромейкове, селище Новоукраїнка, с. Луківка, с. Кобилянка, с. Новоселиця, с. Пальчик, с. Розсохуватка, с. Шостакове, с. Ямпіль, с. Лисича Балка, с. Петраківка, с. Потоки, с. Стійкове. За результатами наради було підготовлено та направлено відповідне звернення до Черкаської обласної державної адміністрації та до Міністерства розвитку громад та територій України щодо створення Катеринопільської селищної об’єднаної територіальної громади.

4 3

5df0c230e979a283742845_820x360-e1576070091117 Населення отримає знижені ціни на газ вже в грудні, а захищені споживачі отримають кілька варіантів ціни з 1 січня 2020 року. Ціна на природний газ для споживачів, які купують газ на умовах ПСО (покладання спеціальних обов’язків на учасників ринку), у грудні 2019 року складе 4277 грн за тис. куб. м (без урахування ПДВ, націнки газзбутів і транспортних витрат). Це на 13% нижче рівня регульованої ціни газу, яка діяла в листопаді 2019 року.

Цей рівень визначається формулою, що міститься в постанові Кабінету Міністрів України від 3 квітня 2019 року № 293. Ця постанова діє до кінця цього року. З 1 січня 2020 року Україна переходить на ринкове ціноутворення на газ для побутових споживачів в рамках ПСО.

Тож з січня наступного року населення зможе обрати вигідну систему вибору ціни.

Пропонується гарантована квартальна ціна, яка буде діяти з 1 січня 2020 року до кінця опалювального сезону.

Гарантована оптова ціна від НАК “Нафтогаз України” зафіксована на рівні 5500 грн за тис. куб. м (без урахування ПДВ, транспортних витрат і націнки газзбутів). Ця пропозиція дозволить захистити побутових споживачів від різкого подорожчання газу, яке може відбутися в 1 кварталі 2020 року.

Запропонована гарантована ціна на 12% нижче, ніж регульована ціна, по якій НАК “Нафтогаз України” продавав газ захищеним споживачам в січні-квітні 2019 року. Тоді оптова ціна для споживачів в рамках ПСО становила 6236 грн за тис. куб. м.

Кінцева роздрібна ціна для побутових споживачів в кожному регіоні залежить від витрат на транспортування газу магістральними і регіональними газопроводами, а також від націнки газзбутів. З урахуванням поточних транспортних тарифів кінцева роздрібна ціна з ПДВ складе від 7,2 до 7,8 грн за куб. м газу (проти 8,5 грн за куб. м в 1 кварталі 2019 р.).

Гарантована ціна на газ буде діяти як для постачання газу побутовим споживачам, так і для виробників теплової енергії, що дозволить уникнути різкого збільшення вартості послуг з надання тепла і гарячої води.

З 1 січня 2020 року і до кінця опалювального сезону всі домогосподарства і виробники тепла автоматично будуть отримувати газ за гарантованою ціною. Для цього споживачам не потрібно робити жодних дій, підписувати додаткові угоди або здійснювати передоплату.

Щомісячна ринкова ціна в 1 кварталі 2020 року може як вирости, так і знизитися, в залежності від результатів переговорів з Газпромом, погоди, ринкової ситуації та інших факторів.

Будь-який споживач може відмовитися від запропонованої гарантованої квартальної ціни і обрати щомісячну ринкову ціну. У цьому випадку з 10 по 24 грудня 2019 року таким споживачам необхідно звернутися до своїх регіональних збутових компаній, які запропонують найбільш зручний для клієнта алгоритм відмови від гарантованої ціни.

Після 24 грудня 2019 року споживачі, які оберуть щомісячну ціну, не зможуть скористатися гарантованої ціною. НАК “Нафтогаз України” традиційно публікує свої цінові пропозиції на наступний місяць в двадцятих числах поточного місяця.


<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>
Сторінка 1 з 671