Офіційний сайт Катеринопільської районної державної адміністрації і районної ради

drv

mrog

Новини

За ініціативи районної державної адміністрації до облдержадміністрації направлено Перелік доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності, по Катеринопільському району, для проведення поточного середнього  та поточного дрібного ремонту у 2019 році.

Зазначені роботи будуть проводитись за рахунок коштів субвенції з Державного бюджету обласному бюджету, розпорядником коштів буде Департамент інфраструктури облдержадміністрації.

Даний Перелік був розглянутий, затверджений на засіданні районної ради регіонального розвитку 26 грудня 2018 року та включений в план перспективного розвитку Черкаської області на 2019-2021 роки.

До Переліку включено:

 1. Проведення поточного середнього ремонту на дорогах сполученням:
  1. Катеринопіль – Пальчик – Ямпіль протяжністю 3,5 км на загальну суму 4239,4 тис. грн. (роботи будуть проводитись в адмінмежах Бродецької, Гуляйпольської та Пальчиківської сільських рад);
  2. Пальчик – Петраківка – Лисича Балка – Мокра Калигірка протяжністю 2,2 км на загальну суму 1748,1 тис. грн. (роботи будуть проводитись в адмінмежах Петраківської, Лисичобалківської сільських рад та села Суха Калигірка Мокрокалигірської ОТГ);
  3. Вікнене – Ступичне протяжністю 0,6 км на загальну суму 584,2 тис. грн. (роботи будуть проводитись в адмінмежах Ступичненської сільської ради);
  4. Ступичне – Киселівка протяжністю 0,8 км на загальну суму 1033,3 тис. грн. (роботи будуть проводитись в адмінмежах Киселівської сільської ради);
  5. Вербовець – Гончариха протяжністю 1 км на загальну суму1104,0 тис. грн. (роботи будуть проводитись в адмінмежах Вербовецької сільської ради);
  6. Катеринопіль – Вільхівець протяжністю 0,9 км на загальну суму 768,3 тис. грн. (роботи будуть проводитись в адмінмежах Катеринопільської селищної ради).
 2. Проведення поточного дрібного ремонту сполученням:
  1. Мокра Калигірка – Ярошівка на загальну суму 352,5 тис. грн. ( роботи будуть проводитись в адмінмежах сіл Мокра Калигірка та Ярошівка Мокрокалигірської ОТГ);
  2. Пальчик – Мокра Калигірка на загальну суму 158,6 тис. грн. (роботи будуть проводитись в адмінмежах Пальчиківської та Петраківської сільських рад);
  3. Катеринопіль – Пальчик – Ямпіль на загальну суму 546,4 тис. грн. (роботи будуть проводитись в адмінмежах Катеринопільської селищної, Шостаківської, Бродецької, Гуляйпільської, Пальчиківської, Ямпільської сільських рад);
  4. Колодисте – Новоселиця на загальну суму 109,3 тис. грн. (роботи будуть проводитись в адмінмежах Новоселицької сільської ради);
  5. Шпола – Мокра Калигірка – Катеринопіль на загальну суму 423,1 тис. грн. (роботи будуть проводитись в адмінмежах  Мокрокалигірської ОТГ та Вербовецької сільської ради);
  6. Суха Калигірка – Єлизаветка – Ярошівка – Надвисся на загальну суму 105,8 тис. грн. (роботи будуть проводитись в адмінмежах Мокрокалигірської ОТГ);
  7. Хутір Новоукраїнка – Кобилянка на загальну суму 90,3 тис. грн. (роботи будуть проводитись в адмінмежах Гончариської, Лисичобалківської  та Потоківської сільських рад).
 3. Проведення поточного середнього ремонту ремонту вулиць і доріг комунальної власності:
  1. Поточний середній ремонт мосту в с. Ямпіль загальною вартістю 1651,0 тис. грн.;
  2. Поточний середній ремонт мосту в с. Шостакове загальною вартістю 1657,0 тис. грн.;
  3. Поточний середній ремонт вул. Набережна в смт. Катеринопіль протяжністю 0,8 км на загальну суму 1060,0 тис. грн.;
  4. Поточний середній ремонт вул. Залізнична в смт. Катеринопіль протяжністю 0,2 км на загальну суму 432,0 тис. грн.;
  5. Поточний середній ремонт вул. Базарна в смт. Катеринопіль протяжністю 0,2 км на загальну суму 246,7 тис. грн.

Зазначені об’єкти будуть затверджені у Державному агентстві автомобільних доріг України  «Укравтодор» після чого ДП «Служба місцевих автомобільних доріг у Черкаській області» вони будуть виставлені на тендер для визначення виконавців робіт.

Втрата державних номерів автомобіля досить поширене явище — щодня водії позбуваються кількох сотень номерів. Через неякісні рамки для номерних знаків вони губляться в калюжах і сніжних заметах, відлітають на швидкості, а ще – їх викрадають з метою наживи. Автовласники і водії не одразу навіть помічають втрату номерів, адже зазвичай на автівках один з двох знаків залишається. Якщо подібне трапилось і з Вами, необхідно звернутись до найближчого територіального сервісного центру МВС для перереєстрації автомобіля і одержання нових номерів.
На території Черкаської області це можна зробити у п’яти територіальних сервісних центрах — у м. Звенигородка, м. Корсунь-Шевченківський, м. Умань, м. Черкаси, м. Золотоноша.

У разі втрати державного номерного знаку за зверненням власників авто адміністратори сервісного центру МВС проводять перереєстрацію транспортного засобу. Із собою необхідно мати паспорт, копію ідентифікаційного коду та свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу. Якщо номери були загублені, потрібно буде написати пояснення обставин втрати. Якщо ж номерні знаки були викрадені – довідку, видану у відділенні Національної поліції. Якщо власником транспортного засобу є юридична особа, обов’язково надається акт службового розслідування.
Пам’ятайте, що експлуатувати ТЗ без номерних знаків (навіть, якщо втратили тільки один з них) заборонено. Якщо ж дорогою в ТСЦ вас зупинить представник патрульної поліції, повідомте йому, що їдете на перереєстрацію транспортного засобу в сервісний центр МВС.
Обов’язковою умовою здійснення перереєстрації є наявність самого автомобіля, оскільки ця послуга передбачає огляд транспортного засобу фахівцем Експертної служби. По завершенню всієї процедури адміністратор сервісного центру видає нові номерні знаки і нове свідоцтво про реєстрацію.

Україна-НАТО«Уже понад 4 роки спостерігаю за настроями у штаб-квартирі НАТО щодо України. Спершу нас сприймали не надто серйозно. Згодом не розуміли, як це можна зробити (вступ до Альянсу - ред.), а вже під час останньої зустрічі у Брюсселі фактично всі казали про необхідність нашого прискореного вступу в НАТО. Ми за всіма напрямами отримуємо від них допомогу. Особливо це стало відчутно нещодавно - після акту відкритої агресії Росії», - повідомив Міністр оборони Степан Полторак в інтерв'ю виданню «Урядовий кур'єр».

Україна-НАТО

Міністр закордонних справ Павло Клімкін заявив, що стати членом НАТО Україні буде простіше, ніж членом Європейського Союзу, оскільки це фокус на реформування сектора безпеки й оборони.

Навесні Україна буде в НАТО!?

«Як раз НАТО буде 70 років (4 квітня - ред.), я думаю, це буде подарунок НАТО - розширення до 30 членів. Наступними НАТО розглядає три країни –  це Грузія, Україна і Боснія-Герцоговина. Тому у нас є шанс стати 31 або 32 країною НАТО», – повідомив глава місії України при НАТО Вадим Пристайко.

Каталог експортерів області «Buy from Cherkasy region» розробили у Департаменті регіонального розвитку облдержадміністрації У каталозі зібрано інформацію про продукцію понад 30-ти найбільш активних підприємств, які працюють у таких галузях, як: харчова, хімічна, переробна, машинобудівна, меблева та легка.

Тут представлено інформацію щодо продукції, яка вироблена в нас у регіоні та пропонується для експорту, повідомляють у Департаменті регіонального розвитку облдержадміністрації. У подальшому каталог буде доповнюватися новими виробниками й поширюватиметься серед міжнародних торговельних компаній та асоціацій.

Нині ж каталог розіслано на 65 міжнародні торгові мережі та у 44 посольства України за кордоном, на 25 консульств та 40 представників торгово-промислової палати України за кордоном для поширення серед бізнес кіл.

Найбільша подяка – експортерам Черкащини, перш за все, за співпрацю та наполегливу роботу, яку Ви виконуєте та вкотре доводите всім, що товари вироблені в Україні є креативними, технологічними та конкурентоспроможними на іноземних ринках.

<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>
Сторінка 1 з 512