Офіційний сайт Катеринопільської районної державної адміністрації і районної ради

drv

mrog

Новини
Вівторок, 21 листопада 2017, 15:54

Районні заходи до Дня Гідності та Свободи

конфер 001 21 листопада на честь початку  двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року) в центральній районній бібліотеці відбулися заходиконфер 002 до Дня Гідності та Свободи. Заступник голови районної державної адміністрації привітала присутніх зі святом. Встановлене свято «з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року - лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору…» згідно з указом Президента України Петра Порошенка № 872/2014 «Про День Гідності та Свободи» від 13 листопада 2014 року. Учасники заходу хвилиною мовчання вшанували пам'ять  загиблих під час  Революції Гідності  та учасників антитерористичної операції- наших земляків.

Учасникам  Революції Гідності доручено покласти вінки до пам’ятної дошки загиблим під час  Революції Гідності. Також цього дня   керівники відвідали могили загиблих учасників антитерористичної операції- наших земляків та  поклали квіти до підніжжя. ^51E41CC13C91B322673993F6F37F3556BE2AC1D4824FA118E0^pimgpsh_thumbnail_win_distr

конфер 21.11.2017 голова районної державної адміністрації Ольга Ніколенко провела координаційну нараду щодо вирішення актуальних питань соціально – економічного розвитку району. У роботі наради взяли участь голова районної ради Віталій Верета, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади. На нараді розглянуто ряд важливих питань, зокрема,  погашення заборгованості із виплати заробітної плати в районі,  щодо  дотримання температурного режиму в закладах  освіти, медицини, культури; про перспективи виконання планових надходжень до місцевих бюджетів, про стан справ щодо призначення житлових субсидій на опалювальний сезон 2017/2018 років;  про вжиті заходи щодо початку роботи  центру первинної медико-санітарної роботи; про ситуацію на ринку праці району та інші.

Увагу  керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств та інших органів влади акцентувала  голова райдержадміністрації на вирішення питання погашення заборгованості з виплати заробітної плати в Катеринопільському РЕМ, філії  «Катеринопільський автодор» та «Катеринопільський  кар’єр »,  в яких заборгованість складає від одного до трьох місяців.

Голова райдержадміністрації особливу увагу звернула на безперебійне проведення опалювального сезону 2017/2018 років в закладах освіти та в медичних закладах району та стан справ щодо призначення житлових субсидій на опалювальний сезон, на проведення чергового осіннього призову на строкову військову службу та підписання військовослужбовцями контрактів на військову службу за контрактом, про ситуацію з захворюваністю на ГРВІ в районі.

Керівники підрозділів звітували про стан справ та  плани на наступний період. Зокрема, заступник голови райдержадміністрації  Шарига О.О. доповіла про готовність до початку роботи  центру первинної медико-санітарної допомоги, Рожновський  В.І.-  про стан захворюваності населення на ГРВІ , та  епідеміологічну ситуацію в районі.

За підсумками обговорених питань керівникам районних служб дані відповідні доручення.

ПРЕС-АНОНС

У Черкасах пройде третій форум громадський організацій та ініціатив

^C7C7BE4AC2931394577CA5754643D4BF305E7182D89FB1069C^pimgpsh_thumbnail_win_distr Майстер-класи, тренінги, ярмарок ініціатив, виступи спікерів і близько 200 представників громадських організацій та ініціатив, які обмінюватимуться досвідом співпраці. Усе це в межах форуму “ГРАНТуємо ЗМІНИ 3.0”, який відбудеться 23 листопада у Черкасах.

Третій рік поспіль Департамент регіонального розвитку, Департамент культури та взаємозв'язків з громадськістю Черкаської ОДА та активні громадські організацій та установи Черкаської області об’єднують зусилля, щоб обмінятися досвідом, презентувати свою роботу та запалити інших на творення проектів.

Цьогоріч темою форуму є “Партнерство заради змін”. Під час заходу присутні дізнаються про успішні кейси, як, об’єднавшись із владою, бізнесом чи іншими громадськими організаціями та ініціативами, створювати масштабні та круті проекти. Також, організатори запрошують до участі представників інших областей та спікерів національного масштабу.

Програма заходу запланована на весь день: упродовж форуму учасники можуть відвідати або презентувати свою громадську організацію на ярмарку ініціатив, заслухати доповіді спікерів форуму про можливості отримання фінансової підтримки для своїх проектів, а також взяти участь у практичних

тематичних сесіях. Найменші ж учасники зможуть розважатися у дитячій кімнаті, яка працюватиме упродовж всього форуму.

Зацікавилися? Реєструйтеся для участі за посиланням https://goo.gl/fUkba2.

Якщо ж Ви хочете презентувати діяльність/проекти вашої громадської організації чи ініціативи на Ярмарку заповніть цю форму: https://goo.gl/VBjSGF .

Зареєструватись необхідно до 20 листопада 2017 року.

Чекаємо Вас 23 листопада о 08.30 у Черкаському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації: м. Черкаси, вул. Б. Вишневецького, 17.

Важливо! Для учасників із інших міст організатори можуть відшкодувати вартість проїзду.

Зі всіма питаннями щодо участі в заході просимо звертатися:

Даниленко Сергій - 063 995 74 34, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду ;

Гуськова Маргарита - 063 537 83 73, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

 

 

#ГРАНТуємо_ЗМІНИ_3#форум #молодь #грант #ідея #проект #фандрейзинг #Черкаси #Черкащина #Україна

IMG_2911 Рішенням комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій райдержадміністрації створено комісію для обстеження техніки та обладнання

IMG_2913

філії «Катеринопільський райавтотор» щодо готовності до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 року. Комісію очолив перший заступник голови державної  адміністрації  Коваленко В.А., до складу якої ввійшли: начальник районного сектору УДСН України в Черкаській області  Слободяник Р.В., завідувач сектору з питань цивільного захисту, оборонної та мобілізаційної роботи райдержадміністрації Чеберяк А.В та фахівці інших організацій.

Оглянувши представлену техніку,  комісія вирішила, що спеціалізована техніка філії «Катеринопільський райавтодор» умовно готова до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 року, але незважаючи на це необхідно провести заміну зношених шин та поновити акумуляторні батареї на техніці в кількості 3 шт. Крім того автомобілі Зил КДМ номер 017-19, 1980 року випуску та Зил КДМ номер 017-18, 1995 року випуску, морально застарілі та потребують заміни на нову більш сучасну техніку українського виробництва Краз КДМ, що забезпечать виконання робіт в екстремальних умовах та провести капітальний ремонт трактора Т-150 номер 036-29 МН, 1987 року випуску на спеціалізованому підприємстві або замінити на нові трактори відповідної потужності.

За результатами перевірки  комісією складено акт щодо обстеження рухомого складу філії «Катеринопільський райавтодор» по факту готовності транспортних засобів до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 року та ліквідації надзвичайних ситуацій під час значних снігопадів.IMG_2912

<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>
Сторінка 1 з 418