Офіційний сайт Катеринопільської районної державної адміністрації і районної ради

drv

mrog

Вівторок, 24 березня 2015, 11:43

Звіт про допомогу воїнам АТО у 2014 році

Автор  Внутрішня політика
Оцінити
(0 голоси)

 

Під час проведення мобілізації на території району було докладено максимум зусиль щоб забезпечити воїнів необхідним обмундируванням та засобами захисту. На початковій стадії, через відсутність коштів, це вдавалося не в повній мірі. На даний час всі мобілізовані і частково добровольці забезпечені необхідним спорядження та засобами захисту.

Протягом року добровільні внески на рахунку ветеранської організації склали 581 тисячу гривень. На ці кошти було придбано та передано о Збройних Сил України  78 комплектів обмундирування (термобілизна, форма, берци, бушлат, балаклави), 37 бронежилетів, 26 кевларових шоломів, 260 спальних мішків, 300 пар валянків, 100 білих маскувальних костюмів, 5радіостанцій, 3 прилади нічного бачення, 2 генератори, маскувальні сітки, засоби обігріву, грошову допомогу пораненим та сім’ям учасників АТО  75 тис грн.

Крім того за допомогою волонтерів в зону АТО відправлено більше 150 тонн гуманітарного вантажу, вартість якого важко оцінити. Основною масою цього вантажу були продукти харчування, які збирали громадяни за допомогою сільських та селищних рад з усього району. Небайдужі підприємці надавали харчування та промислові товари.

В 2015 році під час 4 хвилі мобілізації з території району буде мобілізовано 51 чоловік, тому необхідно продовжити збір коштів на придбання амуніції та засобів захисту.

Змінено П'ятниця, 27 березня 2015, 09:11

Додати коментар

Захисний код
Оновити