Офіційний сайт Катеринопільської районної державної адміністрації і районної ради

drv

mrog

Середа, 26 листопада 2014, 14:43

Розширене засідання координаційного штабу з питань підтримки воїнів АТО

Автор  Внутрішня політика
Оцінити
(0 голоси)

IMG_1628 Нинішня ситуація в країні навчила нас, що біда чужою не буває, особливо коли це стосується життя наших співвітчизників. Всі разом ми робимо добру справу. Задля успіху така робота у нас налагоджена, тому не можна зупинятися.

IMG_1630 25.11.2014 голова райдержадміністрації Ольга Ніколенко за участю голови районної ради Олександра Комаренка, голови районного координаційного  штабу з питань надання допомоги військовослужбовцям, які беруть участь в антитерористичній операції, Михайла Морозюка провела розширене засідання вище вказаного районного координаційного штабу. Участь у засіданні штабу взяли керівники сільськогосподарських підприємств, приватні підприємці району, сільські та селищні голови, громадські активісти, волонтери. Голова райдержадміністрації, виступаючи перед учасниками зібрання зауважила, що у цей нелегкий час для нашої держави гостро постає питання належного оснащення військових у гарячих точках України. Вищеназвана проблема перебуває у полі зору як органів влади, так і громадських організацій, приватних підприємців. Вона також закликала присутніх більш активніше долучатися до надання допомоги воїнам, які служать у зоні АТО та наголосила, що тільки при злагодженій співпраці усіх структур  у заданому напрямку ми зможемо забезпечити українську армію усім необхідним військовим спорядженням та тим саме домогтися успіху врегулювання цього збройного конфлікту.

Слід відзначити, що залі, де проходило засідання, не було байдужих, адже дана тема проходить крізь свідомість кожного. Було детально проаналізовано надходження коштів до спецфонду за останні три місяці від підприємств. установ, організацій різних форм власності, зроблено також детальний звіт щодо витрат, заслухано пропозиції присутніх щодо координації дій та обліку надання гуманітарної допомоги. Так найбільше надано коштів та товарно – матеріальних цінностей серед сільгосппідприємств  -   ФГ «Агро – Вікторія» (директор Олександр Коваленко)  на суму 42000 грн., СТОВ «Вербівське» (директор Борис Безкоровайний) – 41500 грн.  Активно долучилися до допомоги українській армії бюджетні установи, які перераховують щомісячно  до спецфонду середньо денний заробіток. Серед даної категорії підприємств слід відзначити колективи  центральної районної лікарні – 28508 грн., Катеринопільської райдержадміністрації – 14574 грн.  Так з території району під час 3 хвилі мобілізації до лав Збройних Сил України направлено 34 особи, з них 2 міліціонери. Щодо промислових підприємств, то найбільшу активність проявляють у допомозі українським військовим ТОВ «Астра –Бразерс» (першими закупили бронежилети на суму 6000 грн.), ТОВ «Катеринопільський елеватор» - 20000 грн.( Більш детальну інформацію про надану допомогу можна дізнатися із наведених нижче таблиць). Дуже активно долучилися до збору гуманітарної допомоги учні та вчителі загальноосвітніх шкіл району. Особливий внесок у благодійну справу сільських та селищних рад.  Було проінформовано, що 28 наших земляків (серед яких добровольці, військові) беруть участь в антитерористичній операції на сході України. Під час проведення мобілізації ми докладали максимум зусиль щоб забезпечити воїнів необхідним обмундируванням та засобами захисту. На початковій стадії, через відсутність коштів, це вдавалося не в повній мірі. На даний час всі мобілізовані і частково добровольці забезпечені необхідним спорядження та засобами захисту. Основними витрати коштів є придбання палива - 36 тис. грн.,  в тому числі для доставки продовольчих та промислових товарів до місць розташування військових, закупівля бронежилетів - 53 тис. грн., 25 бронежилетів закуплено за рахунок коштів 18 бронежилетів надали «Агропродукт», «Сиророб», «Катеринопільський елеватор», «Астрабразерс». Також видано матеріальної допомоги  в сумі 52 тис. грн.(Інформація додається)

З хвилюванням сприйняли учасники засідання виступи волонтерів, які безпосередньо доставляють гуманітарні вантажі у зону проведення АТО – директора ФГ «Агро – Вікторія», спів голови районного координаційного  штабу з питань надання допомоги військовослужбовцям , які беруть участь в антитерористичній операції, Олександра Коваленка та директора СТОВ «Вербівське» Бориса Безкоровайного, які  закликали і надалі підтримувати українських військових. Всі виступаючі вносили пропозиції щодо налагодження співпраці та координації роботи з даного питання всіх зацікавлених сторін, ширшого залучення школярів та молоді до проведення збору гуманітарної допомоги.

Підсумовуючи роботу засідання районного координаційного  штабу з питань надання допомоги військовослужбовцям, які беруть участь в антитерористичній операції  райдержадміністрації Ольга Ніколенко підкреслила, що влада і громада, повинна надавати максимальну підтримку як родинам воїнів, так і тим відважним солдатам, які нас захищають.

- Зараз, саме зараз, ми повинні показати свою підтримку тим,  хто не бачить ні сну, ні відпочинку. Тим, хто кожен день чує свист куль і снарядів, бачить смерть своїх друзів. Лише відчуваючи нашу підтримку, вони продовжують боротьбу, бо знають, що за ними стоїть народ України. Допомога військовослужбовцям може бути різною. Головне мати бажання. Навіть ті душевні листи від дітей надихають їх, дають наснагу далі жити і воювати. Але, на жаль, на одному бойовому духові перемоги не отримати, голими руками ворога не здолати, і від одного нашого бажання куля повз не пролетить.  Цими днями  знову формується черговий гуманітарний вантаж у зону антитерористичної операції. Наші військові потребують як продуктів харчування, так і найнеобхідніших побутових речей, теплого одягу. Тож від нас зараз залежить підтримка Української армії, аби бійці мали можливість продовжувати виконувати поставлені задачі у зоні АТО. І надалі ми не маємо зупинятися! -  наголосила керівник районної влади.

Змінено Середа, 26 листопада 2014, 15:26

Додати коментар

Захисний код
Оновити