Офіційний сайт Катеринопільської районної державної адміністрації і районної ради

drv

mrog

Понеділок, 31 березня 2014, 14:22

Позитивна податкова історія платника

Автор  Внутрішня політика

Звенигородська ОДПІ нагадує платникам, що постановою Кабінету Міністрів України №73 від 25.01.2012 затверджено критерії у разі відповідності яким платник ПДВ вважається таким, що має позитивну податкову історію. Зокрема, до них відносяться:

1. Відсутність рішення органу державної податкової служби про анулювання реєстрації платника податку на додану вартість.

2. Своєчасність подання платником  звітності з податку на додану вартість.

3. Відповідність платника ПДВ критеріям, установленим пунктом 200.19 статті 200 Податкового кодексу України.

При цьому Постановою №73 передбачено, що платники ПДВ вважаються такими, що мають позитивну податкову історію, якщо протягом попередніх 36 послідовних місяців такі платники відповідають усім зазначеним критеріям.

Пунктом 200.19 ст.200 Податкового кодексу України деталізовані критерії для отримання права на автоматичне бюджетне відшкодування. Таке право мають платники, які не перебувають у судових процедурах банкрутства, включені до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців, здійснюють операції, до яких застосовується нульова ставка, у  яких середня заробітна плата не менше ніж у два з половиною рази перевищує мінімальний встановлений законодавством рівень у кожному з останніх чотирьох звітних податкових періодів (кварталів), не мають податкового боргу, великий платник податків не декларував від'ємне значення об'єкта оподаткування податком на прибуток за підсумками останнього звітного (податкового) року та мають один з наступних критеріїв:

а) чисельність працівників, які перебувають у трудових відносинах з такими платниками податку, перевищує 20 осіб у кожному з останніх чотирьох звітних податкових періодів;

б) має основні фонди для ведення задекларованої діяльності, залишкова балансова вартість яких на звітну дату за даними податкового обліку перевищує суму податку, заявлену до відшкодування за попередні 12 календарних місяців;

в) рівень визначення податкового зобов'язання з податку на прибуток  до сплати до бюджету є вищим від середнього по галузі за підсумками останнього звітного (податкового) року.

Змінено Понеділок, 31 березня 2014, 14:23