Офіційний сайт Катеринопільської районної державної адміністрації і районної ради

drv

mrog

Середа, 05 березня 2014, 14:04

Декларування доходів отриманих за кордоном

Автор  Внутрішня політика

У випадку отримання громадянами України доходів з іноземних держав, необхідно зазначені доходи включити до загального річного оподатковуваного доходу, подати декларацію та сплатити податок в розмірі 15% від суми отриманого доходу.

Річну Декларацію про майновий стан і доходи, одержані громадянами у 2013 році, слід подати до територіальних органів Міндоходів за місцем своєї прописки до 1 травня 2014 року за затвердженою формою.

У разі якщо на території України діють міжнародні договори про уникнення подвійного оподаткування з країною отримання іноземних доходів, то платник податку може зменшити суму нарахованого у річній податковій декларації податку на доходи фізичних осіб на суму податків, сплачених за кордоном. При цьому сума такого зменшення не може перевищувати суму податку, розраховану із суми загального річного оподатковуваного доходу такого платника податку відповідно до законодавства України.

У разі відсутності у платника податку підтверджуючих документів щодо суми отриманого ним доходу з іноземних джерел та суми сплаченого ним податку в іноземній державі, такий платник зобов’язаний подати до контролюючого органу за своєю податковою адресою заяву про перенесення строку подання податкової декларації до 31 грудня року, наступного за звітним. У випадку неподання в установлений строк податкової декларації платник податків несе відповідальність, встановлену Податковим кодексом та іншими законами.

Змінено Середа, 05 березня 2014, 14:05