Офіційний сайт Катеринопільської районної державної адміністрації і районної ради

drv

mrog

П'ятниця, 31 травня 2013, 07:34

За участі працівників Міндоходів області погашено 2,5 млн. грн. зарплатних боргів

Автор  Внутрішня політика

Бюджет отримав 395,5 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб.

Такими є результати заслуховування керівників підприємств-боржників з виплат зарплат на спеціальних комісіях за участі працівників Міндоходів та індивідуальної роботи з боржниками. Зокрема погасили зарплатні борги перед трудівниками три держпідприємства на загальну суму 446,8 тис.грн.

Під контролем перебуває і розмір зарплатні. Майже 600 підприємств та 267 підприємців, які виплачували зарплати менше мінімальної, підвищили рівень оплати праці, внаслідок чого бюджет отримав додаткових 546,5 тис. гривень.

Нагадуємо, у Головному управлінні Міндоходів в області працює сервісна лінія. За номером 33-91-34 (0472) можна повідомити про порушення трудового (а також  податкового та митного) законодавства України.

Загалом в Україні за участі працівників Міндоходів погашено 389,2 млн. грн. заборгованої зарплати. Бюджет отримав 246,1 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб. Майже 23 тис. суб’єктів господарювання, які виплачували зарплати менше мінімальної, підвищили рівень оплати праці, додатково надійшло до бюджету 33,9 млн. гривень.

Головне управління Міндоходів у Черкаській області