Офіційний сайт Катеринопільської районної державної адміністрації і районної ради

drv

mrog

Субота, 23 червня 2018, 11:24

Про стан забезпеченості безбар'єрного доступу маломобільних груп населення до закладів соціальної сфери та транспортної інфраструктури району

Автор  Внутрішня політика
Оцінити
(0 голоси)

Станом на 21.06.2018 в районі всі заклади освіти обладнані засобами безперешкодного доступу – пандусами або кнопками виклику; із 28 приміщень закладів  культури – 7 обладнано пандусами, 21-кнопками виклику; центральна районна лікарня обладнана 2 пандусами, із 23 фельдшерсько-акушерських пунктів – 8 обладнано пандусами, 9 кнопками виклику, 6 – під’їздів для інвалідів без перешкод; із 6 лікарських амбулаторій 5 обладнано пандусами та 1 кнопкою виклику, також 1 кнопка виклику встановлена в соціальній аптеці.

У приміщеннях усіх виконкомів сільських, селищних рад створені умови для безперешкодного доступу осіб з обмеженими фізичними можливостями, побудовані пандуси та встановлені кнопки виклику.

Пасажири  на інвалідних візках мають безперешкодний доступ до кас, залів очікування, на перони станції та території залізничного вокзалу ст. Звенигородка. На території центрального автовокзалу в смт.Катеринопіль  встановлена кнопка виклику та пандус.

Органами державного архітектурно-будівельного контролю у Черкаській області постійно здійснюється державний архітектурно-будівельний контроль за дотриманням вимог державних будівельних норм при влаштуванні споруд і пристосувань для забезпечення безперешкодного доступу людей з обмеженими фізичними можливостями.

Об’єкти громадського та житлового призначення, які не пристосовані для відвідування людьми з обмеженими фізичними можливостями в експлуатацію не приймаються.

Змінено Субота, 23 червня 2018, 11:24

Додати коментар

Захисний код
Оновити