Офіційний сайт Катеринопільської районної державної адміністрації і районної ради

drv

mrog

П'ятниця, 23 грудня 2011, 02:19

Житлово–комунальне господарство

Написав  Administrator
Оцінити
(0 голоси)

Житлово - комунальне господарство  району  представлено  двома  підприємствами: КП «Катеринопільське  селищне житлово – комунальне господарство та  комунальне  підприємство  селища  Єрки.

КП «Катеринопільське  селищне житлово – комунальне господарство»,  надає послуги  в смт Катеринопіль з водопостачання, водовідведення, благоустрою та вивезення сміття.

Особлива увага приділяється  питанню роботи житлово – комунального господарства району з метою покращення надання комунальних послуг населенню, бюджетним та госпрозрахунковим організаціям району.  В 2011 році на фінансову підтримку комунальних підприємств виділено 71,2 тис.грн..

 

Проводиться робота щодо забезпечення приведення тарифів на  житлово – комунальні послуги у відповідність з витратами пов’язаних з їх наданням відповідно до постанови КМУ від 01.06.2011 року №861.

На виконання плану заходів,  щодо своєчасної підготовки підприємств житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери району до роботи на осінньо-зимовий період, проведено  відповідні роботи.

Одним із  основних завдань  у сфері житлово -  комунального господарства є  залучення населення, які проживають у багатоквартирних будинках до створення ОСББ.

Протягом 2011 року  було проведено 2 сходки   мешканців багатоквартирних будинків  по вул. Ювілейній та вул. Леніна   селища Катеринопіль щодо створення ОСББ.

Змінено П'ятниця, 27 грудня 2013, 10:37

Додати коментар

Захисний код
Оновити