Офіційний сайт Катеринопільської районної державної адміністрації і районної ради

drv

mrog

Середа, 30 січня 2013, 14:06

Підсумки про роботу за 2012 рік

Автор  Внутрішня політика
Оцінити
(0 голоси)

Будівництво

У 2012 році підприємствами Катеринопільського району виконано будівельних робіт на 1,4 млн. грн., що на 76,6 % менше, ніж у відповідному  періоді попереднього року.

Всі роботи виконані з капітального ремонту.

Зменшення відбулося за рахунок відсутності виробництва у 2012 році ПП «Міжрегіональна будівельна компанія».

 

 

За  2012 рік в районі прийнято в експлуатацію  житлових будинків загальною площею  1329,7 кв.м.

За  2012 рік  відремонтовано  42 км  доріг   по населених пунктах району. В грошовому виразі  це становить більше 2-х  млн.грн коштів всіх джерел фінансування.

Всього з державного бюджету  на ремонт доріг комунальної власності   у 2012 році надійшло  3 субвенції в сумі 1701,7 тис.грн.

Відновлено 50 км вуличного освітлення в населених пунктах району,  відремонтовано 326 шт світлоточок. Всього на відновлення та ремонт вуличного освітлення використано   397,3  тис.грн за рахунок всіх джерел фінансування.

Протягом 2012 року в районі завершено ремонт та введено в експлуатацію ряд соціально значимих об’єктів:

введено в дію підвідний газопровід до с. Вікнено;

проведено ремонт відділення інтенсивної терапії та приймального відділення центральної районної лікарні;

побудовано багатофункціональний спортивний майданчик с. Вікнено;

реконструйовано центральний стадіон «Колос»

встановлено штучне покриття на міні-футбольному полі багатофункціонального спортивного майданчика смт. Катеринопіль та побудовано 2 спортивних дитячих майданчика (Гуляйполе, Шостаково);

проведено поточний ремонт приміщень, придбано меблі та відкрито додаткову дошкільну групу в дитячому садку «Колосок» смт Єрки;

побудовано елеватор по збереженню насіння сої ТОВ «Катеринопільський елеватор»;

завершено облаштування внутрішніх туалетів  майже у всіх школах району;

проведено капітальний ремонт Вербовецького НВК за підтримки проекту ЄС/ООН «Місцевий розвиток орієнтований на громаду ІІ»;

проведено відновлення вуличного електроосвітлення у с.Радчиха за підтримки проекту ЄС/ООН «Енергозберігаючі заходи шляхом здійснення капітального ремонту вуличного освітлення».

Житлово  – комунальне господарство

Житло-комунальне господарство  району  представлено  підприємствами: підприємством КП «Катеринопільське  селищне житлово – комунальне господарство та  комунальне  підприємство  селища  Єрки., основними завданнями є надання  послуги з водопостачання, водовідведення, благоустрою та вивезення сміття.

Протягом звітного періоду року  на водопровідних мережах селища проводилася робота по  ліквідації   поривів  водопроводу; замінено 230 метрів водопроводу на поліетиленову трубу, придбано нові насоси.

Замінено водонапірну башту «Рожновського» по вул.Ходюка на міні-установку з насосом іноземного виробництва, що значно скоротило витрати електроенергії.

Проведені ревізії та ремонт стояків подачі води у п’ятнадцяти багатоповерхових будинках.

Регулярно згідно графіка надаються  послуги населенню по вивезенню сміття.

На постійному контролі знаходиться питання  водопостачання селища Катеринопіль.

В 2012 році  згідно розпорядження голови Черкаської обласної державної адміністрації виділено 200 тис. грн. на завершення робіт щодо реконструкції  каналізаційного  колектора селища Єрки. На даний час проведена робота по реконструкції колектора. (  природоохоронний фонд) з селищного бюджету – 318 тис.грн.

У звітному періоді  створено  ОСББ в селищі Єрки.

Проведено    роботи по підготовці підприємств житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2012-2013 року.

Виконано робіт щодо  заміни вікон,  ремонту котелень та приміщень навчальних закладів  на суму 1,5 млн.грн.  в закладах культури -  на суму більше 648,6 тисяч гривень, медицини -  689,5 тис.грн.

Змінено П'ятниця, 27 грудня 2013, 10:37

Додати коментар

Захисний код
Оновити