Офіційний сайт Катеринопільської районної державної адміністрації і районної ради

drv

mrog

Будівництво, житлово-комунальне господарство, інфраструктура та охорона довкілля
Будівництво, житлово-комунальне господарство, інфраструктура та охорона довкілля

Будівництво, житлово-комунальне господарство, інфраструктура та охорона довкілля (147)

Катеринопільська районна державна адміністрація оголошує конкурс з визначення підприємства (організації ) для здійснення функцій робочого органу з підготовки матеріалів для проведення конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, які  не виходять за межі території району.

Конкурс проводиться відповідно до статті 44 Закону України «Про автомобільний транспорт», постанови Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 №1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування», Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту(зі змінами).

Метою проведення конкурсу є визначення на конкурсних засадах підприємства (організації), здатного забезпечувати належну якість підготовки матеріалів для проведення конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території району (далі-конкурс з перевезення пасажирів), приймання документів на конкурс, перевірки достовірності одержаної від перевізника-претендента інформації, їх аналізу та оцінки відповідності конкурсних пропозицій перевізника-претендента умовам конкурсу, підготовки паспортів автобусних маршрутів та матеріалів для подальшого встановлення відносин між організатором та автомобільним перевізником-переможцем конкурсу.

Документи для участі в конкурсі пронумеровуються, прошиваються, підписуються уповноваженою особою претендента.

Документи для участі в конкурсі подаються претендентом у закритому конверті.

Документи на конкурс приймаються до 17.00 год 27.04.2020 року у конверті, на якому зазначаються назва претендента і адреса, з поміткою «Заява на участь у конкурсі з визначення підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу з підготовки матеріалів для проведення конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території району», за адресою: 20500, смт Катеринопіль, вул..Соборна, 12,  Відділ  містобудування, архітектури, житлово – комунального господарства, інфраструктури та охорони довкілля райдержадміністрації.

Документи, які надійшли для участі в конкурсі після встановленого строку, не розглядаються.

Перелік документів та заяву можна отримати за адресою: смт Катеринопіль, вул.Соборна , 12,  Відділ  містобудування, архітектури, житлово – комунального господарства, інфраструктури та охорони довкілля райдержадміністрації.

Засідання конкурсного комітету відбудеться 28.04.2020 року о 10,00 год. за адресою: смт Катеринопіль, вул.Соборна,12, 3-й- поверх, мала зала засідань.

Телефон для довідок: (04742)  2-21-04

Згідно розпорядження Черкаської ОДА від 26.02.2020 №118 «Про затвердження переліку об’єктів будівництва, реконструкції, капітального та поточного середнього ремонту автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах, які будуть фінансуватись у 2020 році за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансове забезпечення будівництва, реконструкції, ремонту і утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах» (зі змінами),  у  2020 році заплановано провести поточний середній ремонт автомобільних доріг загального користування місцевого значення   О 240807 Киселівка – Ступичне та О 240809 Катеринопіль – Пальчик-  Ямпіль, міст через річку в с. Бродецьке.

Також, райдержадміністрацією надано пропозиції Черкаській облдержадміністрації щодо включення нижче перелічених об’єктів,  в перелік першочергових робіт з поточного дрібного ремонту, на окремих ділянках автомобільних доріг загального користування місцевого значення, фінансування яких буде проводитись за рахунок коштів передбачених розпорядженням облдержадміністрації від 26.02.2020 №119:

О240801 Катеринопіль-Новоселиця-Розсохуватка;О240802 Вікнено-Мокра Калигірка-Ярошівка;О240803 /Шпола-Мокра Калигірка-Катеринопіль/-Петраківка-Стійкове; О 240804 Пальчик Мокра Калигірка;О240809 Катеринопіль-Пальчик-Ямпіль;О240813 Катеринопіль-Рижанівка-Яблунівка;О241405 Тальне-Криві Коліна-Лоташеве-Пальчик;О240810 /Т-24-11 Звенигородка-Катеринопіль-Тальне-Маньківка/-Гуляйполе;С 240801 Слобідка Червоний Хутір-Кобилянка.

По зазначених вище об’єктах будуть проведені тендерні процедури закупівель робіт та послуг внаслідок чого фактичні суми виконання робіт можуть бути значно меншими визначених у розпорядженнях облдержадміністрації.

За рахунок коштів експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення передбачених району розпорядженням  облдержадміністрації  від  15.01.2020 №12, ТОВ «Добробуд сервіс», яке стало переможцем   тендерних процедур закупівель,  буде проведений дрібний поточний (післязимовий) ремонт а/д О242021  сполученням Шпола – Мокра Калигірка – Катеринопіль в березні 2020 року.

 

 

1920x10801-e1574411886522

28 листопада 2019 р. у м. Києві в КВЦ «Парковий» Держенергоефективності організовує широкомасштабний ювілейний X Міжнародний інвестиційний форум з відновлюваної енергетики.

«Чиста» енергетика – серед пріоритетів для розвитку енергонезалежної та економічно міцної України. За останні 5 років впроваджено численні «зелені» проекти, в які інвестовано близько 4 млрд євро.

 

Таким чином, відновлювана енергетика займає одне із провідних місць у рейтингу залучених інвестицій в економіку країни, є екологічно безпечною для навколишнього середовища та зменшує залежність українських громад від вугілля та газу.

Форум, що організовує Держенергоефективності під егідою Мінекоенерго за участю IRENA, стане масштабною платформою для понад 700 учасників, щоб:

- обговорити здобутки та стратегію розвитку «чистої» енергетики в Україні у контексті світових трендів;

- знайти відповіді на усі актуальні, гострі питання щодо подальшого впровадження «зелених» проектів.

Теми Форуму:

 • відновлювані джерела енергії: глобальні виклики та перспективи для України;

 • стратегічне партнерство України та ЄС;

 • основні напрями розвитку відновлюваних джерел енергії;

 • успішні приклади реалізації проектів;

 • запровадження аукціонної системи;

 • шляхи залучення інвестицій у «зелені» проекти.

До участі у форумі запрошено перших осіб держави, а також заплановано виступи представників профільних міністерств, міжнародних організацій, ключових вітчизняних та закордонних гравців ринку відновлюваної енергетики.

Програма Форуму на сайті Держенергоефективності: http://saee.gov.ua/uk/X_renewable_energy_forum

Реєстрація учасників: 08:30-09:30.

Офіційне відкриття: 09:30.

Місце проведення: м. Київ, Паркова дорога 16а, КВЦ «Парковий», 3-ій поверх, конференц-зал.

Важливо! Для участі у Форумі необхідно обов’язково зареєструватись до

25 листопада 2019 р. за формою: https://forms.gle/5ou5A7LebvSBFT8L7.

Участь у Форумі безкоштовна.

Сторінка Форуму: http://saee.gov.ua/uk/X_renewable_energy_forum.

Організатор – Держенергоефективності під егідою Мінекоенерго за участю Міжнародного агентства з відновлюваних джерел енергії IRENA.

Форум проводиться за підтримки:

 1. Проект ПРООН/ГЕФ «Розвиток та комерціалізація біоенергетичних технологій у муніципальному секторі в Україні»

 2. Українсько-данський енергетичний центр

 3. Представництво Фонду ім. Гайнріха Бьолля в Україні

 4. Енергетична Асоціація «Українська Воднева Рада»

 5. АБ «Укргазбанк»

 6. компанія «KNESS»

 7. компанія «ДТЕК ВДЕ»

 8. компанія «Кліар Енерджі»

Партнери:

 1. Проект Twinning  “Розвиток відновлюваної енергетики в Україні”

 2. Українська Асоціація відновлюваної енергетики

 3. Асоціація сонячної енергетики України

 4. Громадська спілка «Global 100% RE Ukraine»

 5. Біоенергетична асоціація України

 6. Вітроенергетична асоціація України

 7. Професійна асоціація екологів України

 8. Energy Club

Інформаційні партнери:

 • Журнал «Обозреватель» / «GREEN OBOZ»

 • Журнал «ECOBUSINESS»

 • Журнал «Бізнес»

 • 33 канал

Запрошуємо до участі у роботі форуму: представників центральних та місцевих органів влади, органів місцевого самоврядування, мерів міст, голів ОТГ, представників посольств, банків, фінансових установ, міжнародних організацій, бізнесу, інвесторів, девелоперів, експертів, представників громадських організацій, науковців, ЗМІ.

Учасники Форуму зможуть:

 • отримати актуальну інформацію про державну політику розвитку відновлюваної енергетики;

 • обмінятися досвідом;

 • дізнатися секрети успіху щодо реалізації рентабельних проектів;

 • зав’язати нові ділові контакти для співпраці;

 • поспілкуватися із представниками як влади, так і бізнесу;

 • згенерувати нові ідеї для проектів.

Кількість місць обмежена.

З питань участі у Форумі звертайтеся до Анни Жукової (Департамент відновлюваних джерел енергії Держенергоефективності) за контактами:

Акредитація ЗМІ проводиться до 18:00 27 листопада 2019 р. за контактами:

Із собою мати посвідчення журналіста або паспорт.

<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>
Сторінка 1 з 11