Офіційний сайт Катеринопільської районної державної адміністрації і районної ради

drv

mrog

Будівництво та житлово-комунальне господарство

У січні –  вересні  2011 року підприємствами району виконано будівельних робіт на суму 2114 тис.грн, що на 45,6  відсотків менше відповідного періоду минулого року.

За характером будівництва  усі роботи розподілені  таким чином: капітальний ремонт – 94,6  відсотків, поточний ремонт – 5,4 відсотків.

Філією “Катеринопільський райавтодор”   виконано  дорожніх робіт на суму  1,6 млн. грн., проти  1,9 млн.грн. минулого періоду, що становить 84,2  відсотків.

Житлово - комунальне господарство  району  представлено  двома  підприємствами: КП «Катеринопільське  селищне житлово – комунальне господарство та  комунальне  підприємство  селища  Єрки.

КП «Катеринопільське  селищне житлово – комунальне господарство»,  надає послуги  в смт Катеринопіль з водопостачання, водовідведення, благоустрою та вивезення сміття.

Особлива увага приділяється  питанню роботи житлово – комунального господарства району з метою покращення надання комунальних послуг населенню, бюджетним та госпрозрахунковим організаціям району.  В 2011 році на фінансову підтримку комунальних підприємств виділено 71,2 тис.грн..

Головою райдержадміністрації прийнято розпорядження від 11.03.2017 № 43 ″Про проведення в районі двомісячника благоустрою населених пунктів району″ в період з 14 березня по 14 травня 2017 року.   Також розпорядженням визначено провести в населених пунктах району День довкілля  відповідно до Указу Президента України від 06.08.1998         № 855/98.

Відповідно до розпорядження створена районна комісія з контролю за проведенням заходів з благоустрою населених пунктів, санітарної очистки доріг,  придорожніх смуг та розроблено план-заходів з проведення двомісячника благоустрою населених пунктів району.

Також забезпечено широке роз’яснення  у засобах масової інформації щодо проведення двомісячника. Залучено до участі у двомісячнику та дню довкіллю структурні підрозділи райдержадміністрації, органи місцевого самоврядування, профспілкові та громадські організації, правоохоронні органи, учнівська  молодь, безробітні.

Щотижня  в районі виконкомами сільських та селищних рад проводиться робота щодо виконання робіт з благоустрою в’їздів  та вулиць населених пунктів району, упорядкування території, ліквідація стихійних  сміттєзвалищ, розбиття квітників та газонів, висівання квітів, висадження дерев та кущів.   За участі органів місцевого самоврядування активно залучаються жителі сіл та селищ району.

Катеринопільським районним центром зайнятості спільно з виконкомами сільських та селищних радами проводиться робота щодо залучення на громадські роботи безробітних у проведенні Дня довкілля. Для фінансування організації та проведення громадських робіт з ФЗДССУВБ в Катеринопільському районі на 1 півріччя затверджені кошти в сумі 103 тис.грн. Центром зайнятості укладаються договори  з сільськими та селищними радами на проведення громадських робіт з благоустрою території населених пунктів, в тому числі і в період проведення двомісячника. Станом на 3 квітня на громадських роботах з благоустрою відпрацювали 11 осіб, в т.ч. Єрки – 3 особи, Катеринопіль – 4 особи, Бродецьке - 1 особа, Кайтанівка -1 особа, Потоки – 1 особа, Розсохуватка – 1 особа.  Також безробітним запропоновано взяти участь у акції з благоустрою населених пунктів на безоплатній основі. На сьогодні отримана інформація з 14 сільських та селищних рад про участь 55 безробітних у акції, в т.ч. Єрки -15, Катеринопіль – 2, Бродецьке -1, Вербовець – 2, Гончариха –10, Кайтанівка – 4, Лисича Балка – 1,  Мокра Калигірка -6, Петраківка – 4,      Потоки  - 2, Розсохуватка – 2, Стійкове – 2, Ступичне – 2,   Ямпіль – 2 особи. Основні роботи з благоустрою населених пунктів за участю безробітних сільськими та селищними радами заплановані на квітень місяць.

У січні – вересні   2012 р. підприємствами Катеринопільського району виконано будівельних робіт на 1365 тис. грн., що на 35 % менше, ніж у відповідному  періоді попереднього року.

Всі роботи виконані з капітального ремонту.

Будівництво

У 2012 році підприємствами Катеринопільського району виконано будівельних робіт на 1,4 млн. грн., що на 76,6 % менше, ніж у відповідному  періоді попереднього року.

Всі роботи виконані з капітального ремонту.

Зменшення відбулося за рахунок відсутності виробництва у 2012 році ПП «Міжрегіональна будівельна компанія».

Інформація

щодо ліквідації наслідків негоди у Катеринопільському районі станом на 6.00   20.12.2013 року

№ з/п

Район/місто

Наявність опадів

Кількість задіяних у розчищенні осіб

Кількість техніки, одиниць

Всього задіяно техніки у роботах з ліквідації наслідків негоди

Посипковий матеріал,тис.т.

Паливо, т

Ліквідовано наслідки негоди

Обмежено рух до населених пунктів, од.

Посада, ПІБ відповідального, № тел..

використано

залишилось в резерві

Доріг, км

Тротуарів, тис.м.кв.

Прибудинкових територій, тис.м.кв.

комунальна техніка, всього

комунальна техніка, задіяна

додаткова техніка, залучена

заготовлено

використано

залишилось в резерві

загальна протяжність

розчищено

загальна площа

розчищено

загальна площа

розчищено

повністю

частково

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

1

Катеринопільський район

відсутні

-

9

-

-

-

1,2

-

1,04

0

1,7

228

 

27

 

50

 

-

-

Начальник відділу з питань цивільного захисту, оборонної та мобілізаційної роботи райдержадміністрації Завальський В.М.

2-21-68

<< Початок < Попередня 1 2 3 4 Наступна > Кінець >>
Сторінка 1 з 4