Офіційний сайт Катеринопільської районної державної адміністрації і районної ради

drv

mrog

Середа, 26 вересня 2018, 14:11

26 вересня - Всесвітній день контрацепції

Автор  Внутрішня політика
Оцінити
(0 голоси)

IMG_3388Починаючи з 2007 року за ініціативою десяти міжнародних організацій так чи інакше пов’язаних з проблемами планування сім’ї почав відзначатися «Всесвітній день контрацепції». Відповідна подія проводиться щороку 26 вересня. Головний девіз цього дня: «Контрацепція: це ваше життя, це ваша відповідальність».

І хоча з кожним роком її засобів стає все більше, число незапланованих вагітностей залишається на високому рівні, а кількість людей з венеричними захворюваннями зростає.

Саме тому, 26 вересня за підтримки медичної компанії «Фармаско» та Благодійного фонду «Відкрий своє серце» спеціалістами Катеринопільського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, працівниками центральної районної лікарні була проведена в центрі селища для населення вулична акція «Марафон безпеки».

Під час акції юнаки й дівчата змогли отримати інформацію про збереження репродуктивного здоров’я та ознайомилися з особливостями використання сучасних та ефективних методів контрацепції як альтернативи незапланованій вагітності та абортам. Проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи та розповсюдження тематичних інформаційних буклетів викликало у молоді великий інтерес та зацікавленість.

Змінено Середа, 26 вересня 2018, 15:46

Додати коментар

Захисний код
Оновити