Офіційний сайт Катеринопільської районної державної адміністрації і районної ради

drv

mrog

Понеділок, 15 квітня 2019, 11:32

Читацька конференція

Автор  Внутрішня політика
Оцінити
(0 голоси)

2 05.04.2019 року в КЗ «Катеринопільський НВК №1 «ЗОШ І-ІІІ ст -ДНЗ» відбулась читацька конференція на тему : «Сад Гетсиманський ».

В заході  взяли участь  учні освітніх закладів Катеринопільського району: Вікнинського НВК «ДНЗ-ЗОШІ-ІІІст», КЗ «Катеринопільський НВК №1 «ЗОШ І-ІІІст-ДНЗ», Петраківського НВК «ДНЗ-ЗОШ І-ІІІст», Катеринопілського ліцею та КЗ «Катеринопільський НВК №2 «ЗОШ І-ІІІст-ДНЗ».

За основу обговорення взято  твір Івана Багряного «Сад Гетсиманський» про тоталітарний сталінський режим, який нищив мільйони людей без слідства і суду, а головне — без вини винуватих.
Історична тема, правдива книга, цікава дискусія. Страшні часи "побудови щасливого майбутнього", де ЛЮДИНА - "пшик", "дірка від бублика". Дякувати Богу, такої держави вже не існує - а вона й не має права на існування.

Кращі учасники конференції, а саме: 46 учнів КатеринопільськогоНВК №1, КатеринопільськогоНВК №2, Вікнинського НВК, Петраківського, Катеринопільського ліцею запрошені до участі  в урочистостях з вшанування героїв Холодноярської республіки, які відбудуться 14 квітня 2019 року у селі Мельники Чигиринського району. Дана поїздка сприятиме  вихованню громадянина- патріота  України, утвердженню любові до Батьківщини, духовності, молальності, шанобливому ставленню до національних надбань українського народу, наслідуванню найкращих прикладів мужності та звитяги борців за свободу та незалежність України як  історичного минулого, так і захисників, які сьогодні відстоюють суверенітет та територіальну цілісність держави у боротьбі із зовнішньою агресією.

Змінено Понеділок, 15 квітня 2019, 11:35

Додати коментар

Захисний код
Оновити