Офіційний сайт Катеринопільської районної державної адміністрації і районної ради

drv

mrog

Відділ освіти, молоді та спорту
Відділ освіти, молоді та спорту

Відділ освіти, молоді та спорту (124)

08.05. районний стадіон «Колос» Кубок області з футболу ½ фіналу Черкаської області з футболу «Наша Ряба» (Катеринопіль)  –  «Альтаїр» (Драбів), початок матчу о 16:00.

Чемпіонат Черкаської області з футболу, вища ліга, перше коло:

11.05. «Базис» (Кочубіївка, Уманський р-н)  - «Наша Ряба» (Катеринопіль);

18.05. «Наша Ряба»  (Катеринопіль) -«Олімп» (Кам’янка);

25.05. «Родень» (Канів) - «Наша Ряба» (Катеринопіль).

10.05.  Районні змагання «Старти надій» серед семикласників (біг 60 м, стрибки в довжину, метання малого м’яча, біг на 1000 м (хлопці), біг на 800 м (дівчата) 2005-2006 р.н.), районний стадіон «Колос».

11.05. «Козацькі мандри» серед школярів (вікторини, туристичні естафети, перетягування каната та ін..), с. Шостакове.

11.05. Зональні змагання з волейболу серед депутатів в м. Звенигородка.

15.05. Легкоатлетичне чотириборство серед школярів (біг 60 м, стрибки в довжину, метання малого м’яча), районний стадіон «Колос».

18.05  Зональні змагання з міні футболу серед депутатів, районний стадіон «Колос».

Юнацькі футбольні команди Катеринопільської ДЮСШ братимуть участь у Чемпіонаті області з футболу (дитяча футбольна ліга)  07 травня у м. Сміла, 12 травня у м. Канів, 28 травня у м. Ватутіне, 31 травня у м. Городище.

Понеділок, 15 квітня 2019, 11:32

Читацька конференція

Автор Внутрішня політика

2 05.04.2019 року в КЗ «Катеринопільський НВК №1 «ЗОШ І-ІІІ ст -ДНЗ» відбулась читацька конференція на тему : «Сад Гетсиманський ».

В заході  взяли участь  учні освітніх закладів Катеринопільського району: Вікнинського НВК «ДНЗ-ЗОШІ-ІІІст», КЗ «Катеринопільський НВК №1 «ЗОШ І-ІІІст-ДНЗ», Петраківського НВК «ДНЗ-ЗОШ І-ІІІст», Катеринопілського ліцею та КЗ «Катеринопільський НВК №2 «ЗОШ І-ІІІст-ДНЗ».

За основу обговорення взято  твір Івана Багряного «Сад Гетсиманський» про тоталітарний сталінський режим, який нищив мільйони людей без слідства і суду, а головне — без вини винуватих.
Історична тема, правдива книга, цікава дискусія. Страшні часи "побудови щасливого майбутнього", де ЛЮДИНА - "пшик", "дірка від бублика". Дякувати Богу, такої держави вже не існує - а вона й не має права на існування.

Кращі учасники конференції, а саме: 46 учнів КатеринопільськогоНВК №1, КатеринопільськогоНВК №2, Вікнинського НВК, Петраківського, Катеринопільського ліцею запрошені до участі  в урочистостях з вшанування героїв Холодноярської республіки, які відбудуться 14 квітня 2019 року у селі Мельники Чигиринського району. Дана поїздка сприятиме  вихованню громадянина- патріота  України, утвердженню любові до Батьківщини, духовності, молальності, шанобливому ставленню до національних надбань українського народу, наслідуванню найкращих прикладів мужності та звитяги борців за свободу та незалежність України як  історичного минулого, так і захисників, які сьогодні відстоюють суверенітет та територіальну цілісність держави у боротьбі із зовнішньою агресією.

У Катеринопільському районі  з 1998 року  функціонує дитячо-юнацька спортивна школа «Колос», завданням якої є  залучення молоді  до занять  з  фізичного виховання.

Засновник спортивної школи – Катеринопільська районна рада і співзасновник Черкаська обласна  організація ВФСТ «Колос» АПК України.

В ДЮСШ «Колос» працює 6 тренерів: Кононенко Станіслав Петрович -тренер з настільного тенісу,  Байдаченко Сергій Леонідович-тренер з фут залу, Люшенко Анатолій Миколайович- тренер з легкої атлетики та футболу, Пампуха Олександр  Васильович -  тренер з фут залу, Шматко Віталій Петрович- тренер з волейболу, Король Володимир Віталійович- тренер з футболу.

Навчально-тренувальні заняття в  групах проводяться згідно розкладу.

Спортивну школу відвідує  128 учнів, з яких 57 осіб тренуються на відділенні футболу, 12 учнів на відділенні легкої атлетики, 16 учнів на відділенні  волейболу, 16 учнів на відділенні  жіночого фут залу, 12 учнів на відділенні  настільного тенісу.

В лютому 2018 року наші учні  легкоатлети  прийняли участь у відкритій першості  Черкаської СДЮШОР  по триборству у м.Черкаси

В березні 2018 року   відбулась товариська зустріч з міні-футболу  присвячена  міжнародному  жіночому дню серед дівчат 2005-2007 років народження.

В змаганнях взяли участь команди дівчат  спортивних шкіл м. Ватутіно,м. Шполи та Катеринополя.

З 20 квітня по 01 червня 2018 року вихованці  Катеринопільської  ДЮСШ «Колос» під керівництвом тренера-викладача  Короля В.В. приймали участь в першості Черкаської області з футболу ( дитяча футбольна ліга молодшої вікової категорії 2005-2006 р.н.).

По завершенню групового турніру команда ДЮСШ «Колос» посіла перше місце у 4 групі та  вийшла у плій-офф.

У другій групі з 22 квітня 2018 року по 03 червня  наші вихованці (старша вікова категорія 2003-2004 року народження) прийняли участь в першості Черкаської області з  футболу серед юнацьких команд.

В травні 2018 року на  футбольному майданчику із штучним покриттям відбувся  товариський турнір з міні-футболу серед вихованців ДЮСШ 2006-2007 р.н.

В період з 16 вересня  по 28 жовтня 2018 року футбольна команда   Катеринопільської ДЮСШ «Колос» стартувала в чемпіонаті о Черкаської області з футболу (3 група, середня вікова категорія. Тренер Король В.В.).

Згідно єдиного календарного плану з 27 по 30 квітня 2018 року дівоча команда «Вікторія» Катеринопільської ДЮСШ «Колос» прийняла участь у Всеукраїнському турнірі в м. Гребінка Полтавської області, а з 8 по 10 вересня 2018 року в обласному турнірі м. Шпола.

В листопаді 2018 року з 23 по 25 числа команда  Катериноп ільської  ДЮСШ прийняла участь у  відбірковому  етапі групи «Е» чемпіонату України з фут залу серед  дівочих команд.  Команда Катеринополя  з першого місця потрапила в фінальну частину (тренер Люшенко А.М.)

Матеріально-технічна  база  Катеринопільської  ДЮСШ «Колос»  знаходиться на належному рівні. Футбольне поле та  роздягальна за підсумками футбольного сезону у 2018 році  визнані одними  з кращих.

Загальна сума на утримання  Катеринопільської спортивної школи «Колос» на 2018 рік становить 727 тис. гривень.

Катеринопільською  дитячо-юнацькою спортивною школою «Колос» протягом  2018 року  було забезпечено виконання завдань передбачених  статутом школи.

Крім планових завдань,  проведено   роботи по забезпеченню діяльності  ДЮСШ «Колос» :  ремонт даху  приміщення роздягальні стадіону «Колос», ремонт опалювальної системи спортивного залу, будівництво доріжки навколо приміщення спортивного залу, ремонт приміщення гаражу, удосконалення системи поливу футбольного поля  стадіону «Колос»(прокладено водяну магістраль безпосередньо на футбольне поле).

З початку 2019 року, а саме: 8-10 лютого  дівоча   команда  з футзалу  виборола друге місце  на  Чемпіонаті України та отримала право на  участь у  фіналі.

Команда юнаків 2006-2007р.н. та 2004-2005 р.н.   17 лютого 2019 року у м. Городище прийняли участь у фінальних обласних змаганнях з футзалу. Юнаки 2004-2005 р.н. стали чемпіонами області

IMG_20181220_095007 Закінчилася ХХІV обласна Спартакіада серед школярів закладів загальної середньої освіти у 2018 році, за підсумками якої наш район зайняв почесне VII загальнокомандне місце.

Вітаємо наших спортсменів з гарними результатами та бажаємо нових високих досягнень та міцного здоров'я!

<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Наступна > Кінець >>
Сторінка 1 з 9