Офіційний сайт Катеринопільської районної державної адміністрації і районної ради

drv

mrog

Середа, 25 травня 2016, 11:41

Відібрано проекти регіонального розвитку

Регіональною комісією по відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку, для фінансування в 2016 році визначено 26 проектів регіонального розвитку Черкаської області.

5 травня 2016 року відбулося засідання регіональної комісії по відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку що можуть реалізовуватися за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку у 2016 році в Черкаській області. За результатами оцінювання членами комісії було відібрано 26 проектів, перелік яких направлено до Мінрегіону.
В 2016 році Черкаській області було передбачено 69,8 млн. грн., кошти повністю розподілені на вище зазначені проекти.

Катеринопільською райдержадміністрацією направлено до регіональної комісії при Черкаській ОДА з розгляду проектів, що будуть фінансуватися за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку   було подано  27 проектів  загальною вартістю 35,7 млн. грн. З них  відібрано для фінансування в 2016 році 5 проектів загальною вартістю 1,4 млн.грн. Зокрема: «Створення інформаційно-культурного центру об'єднаної територіальної громади на базі Мокрокалигірської сільської бібліотеки» вартістю 199,9 тис. грн.; «Придбання ком’ютерної техніки для забезпечення роботи структурних підрозділів об’єднаної Мокрокалигірської територіальної громади» вартістю 233,2 тис. грн.; «Придбання ком’ютерної техніки для забезпечення роботи структурних підрозділів об’єднаної Єрківської територіальної громади» вартістю 233,2 тис. грн. , “Капітальний ремонт в приміщенні дитячого садочка смт Єрки  ” вартістю 505,2 тис.грн., “Створення реабілітаційного центру для учасників АТО та осіб з обмеженими фізичними можливостями на базі Мокрокалигірської АЗПСМ  та придбання медичного обладнання і апаратури для медичних закладів об’єднаної територіальної громади ” вартістю 306,9 тис.грн.

На 2017 рік вже подано 2 проекти загальною вартістю 17,8 млн.грн.: “Капітальний ремонт будівлі Мокрокалигірського ЗПСМ с.Мокра Калигірка” вартістю 1,4 млн.грн. та “Реконструкція ЗОШ №2 з добудовою корпусу зі спортзалом, їдальнею, тиром та класами ” вартістю 16,4 млн.грн.