Офіційний сайт Катеринопільської районної державної адміністрації і районної ради

drv

mrog

Вівторок, 22 вересня 2015, 14:33

КАТЕРИНОПІЛЬСЬКА РАЙОНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ оголошує відкритий конкурс на перевезення пасажирів автомобільним транспортом загального користування на міському та приміських автобусних маршрутах

 

 

КАТЕРИНОПІЛЬСЬКА РАЙОНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

оголошує відкритий конкурс на перевезення пасажирів автомобільним транспортом загального користування на міському та приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території району

 

№ об’єкта конкурсу

№  рейсу

Назва маршруту

Протяжність маршруту

Час відправлення з кінцевих пунктів

Час прибуття до кінцевих пунктів

Періодичність здійснення перевезень

Режим руху

Мін.кількість автобусів та місць для сидіння

Кількість* за параметрами комфортності

1.

103

Катеринопіль-Стійково(АС Катеринопіль, с.Вербовець, с.Гончариха, с.Петраківка, с.Стійкове)

24,0

6,10

10,13

13,13

8,10

12,30

15,40

 

Пн,Ср,Пн,Нд.

Звичайний

2 від21

-

2.

107

Катеринопіль-Киселівка (АС Катеринопіль, с.Радчиха, с.Вікнине, с.Ступичне, с.Киселівка)

29,5

5,00

11,15

 

6,10

12,25

 

Пн,Ср,Пн,Нд.

Звичайний

2 від21

-

3.

112

Катеринопіль-Розсохуватка (АС Катеринопіль, с.Новоселиця, с.Розсохуватка)

16,8

6,30

10,00

12,10

 

8,00

11,30

13,40

Пн,Ср,Пн,Нд.

Звичайний

2 від21

-

 

 

Основні умови конкурсу та перевезення пасажирів:

Конкурси на перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування проводяться відповідно до статей 7,44 Закону України «Про автомобільний транспорт », постанов Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 №1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування » та 18.02.1997 № 176 «Про затвердження Правил надання  послуг пасажирського автомобільного транспорту».

Ці умови конкурсу визначають умови перевезень пасажирів на міському та приміських автобусних маршрутах загального користування , які не виходять за межі території району, що повинні виконувати автомобільні перевізники, визначені на відповідному об’єкті конкурсу:

1.Виконання вимог законодавчих і нормативно-правових актів України у сфері перевезення пасажирів.

2.Забезпечення якісного і безпечного руху на маршруті.

3. Захист прав споживачів під час їхнього транспортного обслуговування.

4.Забезпечення надійності, комфортності та безпечності транспортних засобів, що працюватимуть на  маршруті.

5.Надання соціально значущих послуг автомобільного транспорту (перевезення пільгових категорій громадян;перевезення пасажирів у звичайному режимі руху за тарифами, встановленими згідно з чинним законодавством).

6.Здійснення обов’язкового особистого страхування пасажирів від нещасних випадків та багажу на транспорті згідно із законодавством.

7.Наявність у персоналу відповідних знань та кваліфікації стосовно порядку надання послуг з перевезення пасажирів автомобільним транспортом.

8.Використання на маршрутах сертифікованих автобусів для міського та приміських маршрутів класів 1 та 2, з кількістю місць для сидіння не менше 21.

9. Забезпечення утримання у належному технічному і санітарному станах рухомого складу та зберігання транспортних засобів згідно з вимогами законодавства, здійснення контролю за технічним станом транспортних засобів перед виїздом на маршрут, виконання регламентних робіт з технічного обслуговування та ремонту транспортних засобів, забезпечення проведення медичного контролю за станом здоров’я водіїв.

10.використання для перевезення пасажирів автобусів, двигуни яких відповідають діючим державним стандартам з екологічної безпеки.

11.Визначення місцями зупинки автобусів автостанцій, а в разі їх відсутності – місць розташування автопавільйонів з відповідною інформацією про рух автобусів.

12.Забезпечення регулярності руху не менше 98 відсотків від затвердженого розкладу руху.

13.Можливість надання допоміжних послуг , пов’язаних з перевезенням.

14.Забезпечення оновлення рухомого складу.

15.Створення конкурентного середовища.

16.Забезпечення роботи на об’єкті конкурсу, який включає приміський автобусний маршрут загального користування транспортного засобу, пристосованого для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями.

17.Використання на приміських автобусних маршрутах загального користування автобусів, які є власністю, спів власністю перевізника або взяті в лізинг.

Документи для участі в конкурсі пронумеровуються, прошиваються,підписуються уповноваженою особою перевізника-претендента та скріплюються печаткою з позначенням кількості сторінок цифрами і словами.

Документи для участі в конкурсі подаються перевізником –претендентом у двох закритих конвертах (пакетах) .

Конверт (пакет) з позначкою №1 містить документи для участі в конкурсі.

Конверт (пакет) з позначкою №2-документи з інформацією про те, на який об’єкт конкурсу подає документи перевізник-претендент.

Документи на конкурс приймаються до 17-00 17.07.2015 року у конверті, на якому зазначається назва претендента і адреса, з поміткою «Заява на участь у конкурсі», за адресою: 20500, смт Катеринопіль, вул.Леніна, 12 , Катеринопільська районна державна адміністрація, відділ економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури.

Для участі в конкурсі автомобільний перевізник подає на кожний об’єкт конкурсу окремо заяву за формою, визначеною згідно з додатком 2 до Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 3 грудня 2008 року № 1081, і такі документи:

-         нотаріально завірену копію ліцензії на право надання послуг з перевезення пасажирів (може подаватися в одному примірнику, якщо перевізник-претендент бере участь у кількох конкурсах, які проводяться на одному засіданні) ;

-         перелік транспортних засобів, які пропонуються до використання на автобусному маршруті, із зазначенням марки, моделі, пасажиромісткості (із відміткою «з місцем водія/без місця водія»), VIN-коду транспортного засобу,державного номерного знака, року випуску транспортного засобу;

-         копії ліцензійних карток на кожний автобус, який пропонується до використання на автобусному маршруті;

-         документ, що підтверджує внесення плати за участь у конкурсі, із зазначенням дати проведення конкурсу;

-         копії свідоцтв про реєстрацію транспортних засобів або тимчасових реєстраційних талонів автобусів, що пропонуються до використання на маршруті;

-         копію документа, що підтверджує проведення процедури санації (за умови проведення санації);

-         перелік транспортних засобів, пристосованих для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями, які пропонуються для роботи  на автобусному маршруті, або письмова інформація про їх відсутність;

-         анкету відповідно до пункту 32 Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 3 грудня 2008 року № 1081;

-         копію штатного розпису, податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку (форма №1ДФ) за останні повні два квартали.

Перелік та бланки документів можна отримати за адресою: 20500, смт Катеринопіль,              вул.Леніна, 12 , Катеринопільська районна державна адміністрація, відділ економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури.

Засідання конкурсного комітету з питань визначення переможців конкурсу відбудеться 02.11.2015 року, о 11.00 за адресою: смт Катеринопіль, вул.Леніна,12, 3-й поверх, мала зала засідань .

Телефон для довідок з питань проведення конкурсів:

(04742) 2-32-00

Змінено Вівторок, 01 грудня 2015, 14:53

Додати коментар

Захисний код
Оновити