Офіційний сайт Катеринопільської районної державної адміністрації і районної ради

drv

mrog

Понеділок, 30 січня 2017, 11:37

ПРОТОКОЛ № 1

ПРОТОКОЛ № 1

26.01.2017                                                                      смт. Катеринопіль

 

Присутні:

Голова комісії: Коваленко В.А.

Секретар:          Репетило Л.В.

 

Члени комісії:  Онуфрієнко М.В.

Пшабельська К.П.

Поліщук М.М.

Тищенко С.О.

Шевчук О.В.

 

Запрошені:   Міненко І.Б – начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, Манішевський О.М. – провідний юрисконсульт районного центру зайнятості

 

Порядок денний:

  1. Про    підведення     підсумків     роботи      спостережної       комісії

райдержадміністрації протягом звітного періоду 2016 року.

  1. Про розгляд, обговорення та затвердження плану роботи спостережної комісії райдержадміністрації на 2017 рік.

 

Слухали:

1.Про      підведення      підсумків       роботи     спостережної        комісії райдержадміністрації  протягом  звітного  періоду  2016 року .

 

Виступили:

1. Голова спостережної комісії, перший заступник голови райдержадміністрації Коваленко В.А. повідомив, що відповідно до підпункту 5 пункту 19 Положення про спостережні комісії та піклувальні ради при спеціальних виховних установах,  комісія повинна  звітувати перед органом, який її утворив, про результати діяльності за минулий рік. За звітний період 2016 рік  проведено 10  засідань, де обговорювалися  питання підведення підсумків роботи за 2015 рік та затвердження плану роботи на 2016 рік, зняття та взяття на облік умовно – засуджених, організації та здійснення громадського контролю за дотриманням прав засуджених, надання їм допомоги у соціальній адаптації та інші питання.

2. Головний спеціаліст відділу організаційної роботи, внутрішньої політики та взаємодії з правоохоронними органами апарату райдержадміністрації  Цехмістренко В.А. повідомила, що всього станом на 01.01.2017 року перебуває на обліку 8 осіб.    Протягом    2016   року   на   облік спостережної   комісії  було  взято  7  осіб,   знято з обліку одну    особу.  Надано   продуктових  наборів  5    особам,  4  особи отримали одяг  та  взуття, 4 особи проконсультовані з підбору роботи, але не працевлаштовано. З метою запобігання вчинення повторних злочинів та профілактики соціально небезпечних хвороб районним центром соціальних служб  для сім'ї, дітей та молоді проведено профілактичну роботу з особами  взятими на облік. Протягом 2016 року на обліку спостережної комісії умовно – засуджених неповнолітніх не перебувало.

3. Провідний спеціаліст районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Шевчук О.В. доповіла про проведені тренінги протягом 2016 року з особами умовно-засудженими та було надано 32 психологічних та 18 інформаційних послуг.

4. Начальник відділу освіти, молоді та спорту Міненко І.Б. доповіла, що   в загальноосвітніх навчальних закладах району з учнівською молоддю проводилися лекції та бесіди щодо кримінальної відповідальності неповнолітніх за порушення закону, про норми поведінки в громадських місцях, зайнятість у вільний час, злочини і покарання, вплив алкоголю на організм підлітка.

5. Провідний юрисконсульт районного центру зайнятості Манішевський О.М. повідомив про невідвідування  умовно-достроково звільненими особами у встановлені терміни центру зайнятості, що призводить до зняття їх з обліку і не надання в подальшому послуг в пошуку роботи.

6. Представники громадських організацій Пшабельська К.П. та Поліщук М.М. інформували про співпрацю між організаціями, службами та центрами району, що покращує роботу при наданні допомоги у соціальній адаптації та різних послуг особам, звільненим від відбування покарання.

 

Вирішили:

  1. Головному спеціалісту відділу організаційної роботи, внутрішньої політики та взаємодії з правоохоронними органами апарату райдержадміністрації  Цехмістренко В.А. підготувати та направити  звіт про роботу спостережної комісії за результатами діяльності протягом 2016 року голові Катеринопільської райдержадміністрації до 01 березня 2017 року та розмістити його на сайті Катеринопільської райдержадміністрації.

 

Слухали:

2. Про     розгляд,  обговорення та затвердження плану       роботи     спостережної        комісії   райдержадміністрації  на  2017 рік .

 

Виступили:

1. Головний спеціаліст відділу організаційної роботи, внутрішньої політики та взаємодії з правоохоронними органами апарату райдержадміністрації  Цехмістренко В.А. проінформувала на засіданні комісії про план роботи спостережної комісії на 2017 рік.

2. Голова спостережної комісії, перший заступник голови райдержадміністрації Коваленко В.А. наголосив про необхідність постійного здійснення соціального патронажу сільськими та селищними радами, з метою проведення діагностичної, контролюючої, адапційно-реабілітаційної роботи, що дозволяє встановити і підтримувати тривалі зв’язки з особами даної категорії, вчасно виявляти її проблемні питання та оперативно надавати допомогу. А також про поліпшення  співпраці сільських та селищних рад зі спостережною комісією райдержадміністрації.

3. З пропозиціями до плану виступили представники громадських організацій Пшабельська К.П.,  Поліщук М.М.,  Онуфрієнко М.В. та начальник управління соціального захисту населення Тищенко О.С.  В подальшому бажано посилити контроль за поведінкою  осіб даної категорії та проведення виховних заходів з ними, а на засіданнях спостережної комісії заслуховувати  голів сільських рад, на території яких перебувають громадяни достроково-засуджені, про проведену ними роботу.

 

Вирішили:

  1. План роботи спостережної комісії райдержадміністрації на 2017 рік з урахуванням пропозицій членів комісії погодити та подати на затвердження голові спостережної комісії Коваленку В.А.

 

 

 

Голова комісії                                                                В.А.Коваленко

 

Секретар комісії                                                          Л.В.Репетило